CZYTASZ

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach...

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach – Małgorzata Undziłło- Haverberg

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach Małgorzatę Undziłło- Haverberg!

Ma doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju, dbanie o wysokie wskaźniki rentowności sprzedaży i kompetencji pracowników. Zbudowała z sukcesem markę oraz stabilną organizację sprzedaży produktów skandynawskiego koncernu Flügger farby – Malowanie może być proste na polskim rynku, od etapu „green field”.

Poza tym uwielbia ruch, morze, wiatr, narty, trekking, spacery z psem, podróże. W obecnej sytuacji pandemicznej odkrywa również golf i jogę.

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet powstał w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach.

Program Biznes w Kobiecych Rękach jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Citi Foundation.

Partner medialny:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.