CZYTASZ

Anna Bartkowska, Szkoła Rodzenia Super Mama –...

Anna Bartkowska, Szkoła Rodzenia Super Mama – poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce.  Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Poznajcie jedną z finalistek konkursu – Szkoła Rodzenia Super Mama

Wszystko zaczęło się od pierwszej ciąży Ani. Do narodzin dziecka przygotowywała się wówczas w szkole rodzenia oddalonej o 35 km od domu. Pomyślała: dlaczego w naszej miejscowości nie ma tego typu szkoły? Dlaczego mamy z jej miasta mają być poszkodowane? Wkrótce po tym otworzyła pierwszą szkołę rodzenia “Super Mama”.

Długo trwały debaty nad nazwą szkoły: osesek, bobas, cud narodzin… wszystko już gdzieś słyszała. Wtedy w progu stanęła babcia i radośnie zawołała: „cześć supermama” i to był strzał w dziesiątkę!

Ilość szkół rosła prawie wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych przez Anię dzieci. Gdy zaszła w piątką ciążę, placówek było już dziesięć 🙂 Dla Ani dzieci są motorem napędowym. Wszystko co robi, robi z myślą o ich przyszłości. Chciałaby też, żeby były dumne ze swojej mamy. Macierzyństwo to jej największe spełnienie.

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie Szkołę Rodzenia Super Mama!

Organizator projektu Pantene Power of Us:

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us:


Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ