CZYTASZ

Szkolenia SkillShare we współpracy z agencją Socia...

Szkolenia SkillShare we współpracy z agencją Social Media Now

Edukacja i wspieranie kobiet na ich biznesowych drogach jest dla nas kluczowe. Dlatego jednym z naszych programów są praktyczne szkolenia Skillshare. Dotykają one różnych obszarów prowadzenia biznesu: od negocjacji przez tworzenie modeli biznesowych po marketing. Dzisiaj opowiemy Wam o ostatnim z wymienionych.

W październiku rozpoczęłyśmy współpracę z agencją Social Media Now, która specjalizuje się w realizacji kampanii reklamowych na Facebooku oraz innych serwisach społecznościowych. Ponadto SMN jest organizatorem szkoleń stacjonarnych i on-linowych oraz konferencji dotyczących mediów społecznościowych. Ich szkolenia prowadzą praktycy, dzięki czemu zdobyta wiedza jest od razu gotowa do wdrożenia.

Wspólnie organizujemy następujące wydarzenia:

Dzień Social Media: Reklama na Facebooku i Instagramie – 27 listopada

 1. STRATEGIA: Jak zaplanować działania, żeby Facebook & Instagram przynosiły maksymalne korzyści. Plan na 2020. 2. CONTENT: Kreacje, treści, content. Jakie posty, przyciągają, angażują, a jakie sprzedają. Najnowsze doświadczenia.
 2. REKLAMA: Płatne kampanie na FB i IG, czyli wszystko co trzeba obecnie wiedzieć o celach, grupach i formatach reklamowych.
 3. ANALIZA: Mierzenie efektów w działaniach wizerunkowych i w działaniach sprzedażowych. Jak robić to dobrze.

Dzień Social Media: Psychologia w mediach społecznościowych – 16 grudnia

 1. AUTENTYCZNOŚĆ – Autentyczność, a budowanie marki w social mediach – jak to pogodzić?
 2. ZAANGAŻOWANIE – Jakie posty angażują najlepiej i dlaczego często są to kotki? (z punktu widzenia neuronauki i endokrynologii) oraz co na to poradzić.
 3. KOMUNIKACJA – Jak zbudować Personę i lepiej zrozumieć swoją grupę docelową?
 4. EMOCJE I KRYTYKA – Czy wszystkie emocje są dobre w social media? Czy warto je wywoływać i jak robić to dobrze? Jak radzić sobie z krytyką i z własnymi emocjami w tym kontekście?
 5. WORK-LIFE BALANCE – FOMO, Czyli dlaczego przeraża nas wizja rozładowanego telefonu i czy wszystkie kryzysy w social mediach muszą wybuchać w weekendy?

Dzień Social Media: Strategia w mediach społecznościowych – 24 stycznia

 1. Czym jest strategia marketingowa, a czym nie jest? Komunikacja w social mediach, a strategia komunikacji marki (o sytuacji, kiedy „nagina się” tradycyjnie postrzeganą markę do odbiorcy social media – za i przeciw).
 2. Strategia w social media?! Dlaczego stare mury muszą runąć. Kluczowe elementy strategii w social media (o podejściu, w którym słowo „strategia” jest zarezerwowane tylko dla strategi marketingowej i dlaczego social media też wymagają planu działania).
 3. Dlaczego na social media świat się nie kończy i warto myśleć systemowo o marce, jej pozycjonowaniu, komunikacji oraz wszystkich ważnych dla marki kanałach marketingowych?
 4. Czy strategia musi bazować na “autentyczności”? A może w social media nie można być autentycznym, wszystko jest kreacją a „bądź autentyczny” to „skok na kasę” konsultantów od strategii?
 5. Prywatność będzie nową walutą. Jak pogodzić strategię social media z coraz większym dążeniem naszych użytkowników do chronienia swojej prywatności?

Dla Kobiet Sieci przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy. Wpisując hasło: „DSM_Fundacja_2019” otrzymujcie 5 procent zniżki.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w pierwszym kobiecym co-creatingu w Polsce – Brain Embassy.

Serdecznie zapraszamy!


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ