Niebawem poznamy Innowatorów i Innowatorki Mazowsza! - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Niebawem poznamy Innowatorów i Innowatorki Mazowsza!

Zakończył się czas przyjmowania wniosków w XIV edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Eksperci będą analizować wszystkie aplikacje oraz przyznawać im punkty
Gala-65

Samorząd Mazowsza po raz czternasty nagrodzi innowacyjne firmy i naukowców. Konkurs skierowany jest do tych, którzy w swoich firmach wprowadzają lub wykorzystują innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne, organizacyjne czy marketingowe lub tworzą je na mazowieckich uczelniach.Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach:· “Innowacyjna Firma”· “Innowacyjny Naukowiec”.

Wielu przedsiębiorców nie wie, jak wykorzystywać możliwości, które daje współpraca z jednostkami badawczymi, ale także nie wie, jak zacząć taką współpracę. Podobnie sytuacja wygląda z naukowcami, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania, ale często nie mają odpowiednich kontaktów, żeby je skomercjalizować. Rozwiązaniem są konkursy, które promują postawy przedsiębiorcze, a wśród nich Innowator Mazowsza.

Do tegorocznej edycji Konkursu zgłosiły się firmy, a także naukowcy i naukowczynie z całego województwa, nie tylko z Warszawy, ale też między innymi z: Łomianek, Ożarowa, Piaseczna, Falent, Skaryszewa, Józefowa, Żyrardowa, Radomia.

Mazowsze czeka na projekty, które mogą rozsławić nasz region wśród międzynarodowych inwestorów venture capital. Innowator Mazowsza to wspaniała okazja, żeby zobaczyć i ocenić najlepsze z nich. – cieszy się Maciej Sadowski, Startup Hub Poland, jeden z ekspertów XIV Konkursu Innowator Mazowsza.

Każdy wniosek otrzyma dwie niezależne oceny i te, które zdobędą minimum 60 punktów możliwych do zdobycia, zostaną przekazane do oceny Kapitule XIV Konkursu Innowator Mazowsza.

Z niecierpliwością oczekuję wyników obrad zarówno grona eksperckiego jak i werdyktu Kapituły Konkursu. To niezwykle budujące jak wiele innowacyjnych pomysłów i projektów realizowanych jest w województwie mazowieckim. Ze spokojem mogę patrzeć w przyszłość, jak pięknie przenikają się środowiska nauki i biznesu i ile dobra z tego powstaje. Innowacyjna może być każda dziedzina naszego życia, pole do popisu jest ogromne i widać, że i przedsiębiorcy i naukowcy dostrzegają ten potencjał – opowiada Dorota Czekaj, Prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – realizator konkursu.

Jestem przekonany, że Kapituła Konkursu wyłoni prawdziwych liderów wśród najbardziej kreatywnych naukowców i firm z regionu” – zapewnia dr Marcin Wajda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich, członek Kapituły.

Organizatorem Konkursu jest Województwo Mazowieckie. XIV edycję Konkursu Innowator Mazowsza realizuje konsorcjum Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i Láska Nebeská.

Nagrodzonych poznamy w listopadzie podczas konferencji finałowej.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
O co w tym biega, czyli jak zamienić pasję w pracę?
O swojej historii opowiada Wiolka Czuryńska, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach i założycielka firmy Pokochaj Bieganie,
Czy technologia i biznes powinny iść w parze?
O nowych technologiach, korzyściach i zagrożeniach w związku z ich wdrażaniem oraz o panujących trendach rozmawiamy z dr Izabelą Zawiszą, właścicielką marki kosmetycznej OREKA Laboratories oraz firmy ProConChem.
Zawsze miałam potrzebę bycia niezależną i samo stanowiącą osobą
Znalezienie pomysłu na swoją ścieżkę kariery nie zawsze jest łatwe, czasem trzeba opowiedzieć komuś swój pomysł, aby w końcu go urzeczywistnić. Warto szukać wsparcia, aby rozwijać swoją przedsiębiorczość, dlatego tak bardzo zachęcamy w SPK do brania udziału w naszych programach akceleracyjnych. Jedną z takich osób była właśnie Ewelina Szawlis, która z powodzeniem ukończyła program, zakładając firmę i wygrywając konkurs na najlepszy pitching. Przeczytajcie rozmowę z Eweliną, która podzieliła się ze mną kilkoma wskazówkami dla przyszłych przedsiębiorczyń
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products