CZYTASZ

Webinar “Personal Branding na LinkedIn”...

Webinar “Personal Branding na LinkedIn”

🔹 Zapraszamy Cię na webinar “Personal Branding na LinkedIn”, który odbędzie się w ramach gali finałowej programu akceleracyjnego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. oraz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Poprowadzi go Agata Piekut, strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. 

  🔸 Dołącz do nas i zobacz jakie projekty powstały dzięki programowi, zainspiruj się i nawiąż nowe znajomości! Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych. 

🔸 Wydarzenie odbędzie się online 22 września o godzinie 17:00.

Zapisz się na webinar

Program Gali:

17:00- otwarcie gali przez przedstawicielki PPP-T i SPK

17:10 – film o programie akceleracyjnym

17:12 – wypowiedzi mentorek programu

17:20 – wypowiedzi uczestników

17:30 – szkolenie LinkedIn – Agata Piekut 

🔹  O czym będzie szkolenie? 

LinkedIn to już nie tylko repozytorium CV online. To serwis wyspecjalizowany w tematyce biznesowej z ponad 2 mln aktywnych użytkowników w Polsce. Uczestnicy dowiedzą się podczas warsztatu jak zoptymalizować swoją obecność na portalu pod kątem budowania relacji biznesowych.

Tematyka warsztatu obejmie:
– budowanie profilu biznesowego: jakimi informacjami wypełnić profil;
– dobór treści: jak budować pozycję ekspertki w swojej dziedzinie zawodowej;
– networking biznesowy: jak rozbudowywać sieć kontaktów, w tym na rynkach międzynarodowych.

🔹 Dowiedz się więcej o programie akceleracyjnym PPP-T S.A. oraz SPK: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/program-akc…

🔹 Webinar poprowadzi i na wszelkie pytania dotyczące personal brandingu odpowie:

Agata Piekut
Strateg komunikacji z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych, specjalizująca się w obszarach nowych technologii i digital health. Jest ekspertką Światowej Organizacji Zdrowia ds. technologii zdrowotnych, ekspertką Climate Leadership ONZ, współpracowała przy projektach związanych z etyką w nowych technologiach m.in. IEEE Global A/IS Ethics Initiative, Digital Impact Uniwersytetu Stanforda, HIMSS (USA). Autorka książek o komunikacji.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.
                         


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ