CZYTASZ

Webinar wiedzowy w ramach cyklu “Dbamy o kob...

Webinar wiedzowy w ramach cyklu “Dbamy o kobiety”: Dieta- kobieta

🔹Zapraszamy Cię na webinar na temat diety, przygotowany we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. “Dieta-kobieta” czyli kompendium wiedzy dotyczące zdrowej i zbilansowanej diety kobiet. Tempo życia oraz pracy powoduje, że kobiety często nie mają czasu na przygotowanie i spożycie pełnowartościowego posiłku.

🔸Każda kobieta jest wyjątkowa i potrzebuje indywidualnego poradnictwa żywieniowo-suplementacyjnego, a diety – cud często wprowadzają nas tylko w błąd i nie dają zamierzonych efektów!

 🔹Podczas wykładu dowiemy się, jak ważna jest zbilansowana dieta i suplementacja u kobiet w różnych okresach życia. Przedstawione zostaną praktyczne porady dotyczące planowania posiłków, produktów, które koniecznie powinny znaleźć się w diecie, oraz takich, których należy unikać jak również wiele winnych przydatnych informacji!

 W trakcie spotkania będziesz mogła zadać pytania bezpośrednio wykładowcy.

“Dbamy o kobiety” to cykl webinarów wiedzowych stworzonych wspólnie z Queisser Pharma Poland, które mają na celu przybliżyć kobietom wybrane zagadnienia z obszaru zdrowia, ale również przedstawić zagadnienia związane ze zmianami zachodzącymi na świecie oraz pokazać życie kobiet z innych obszarów kulturowych.

Wiemy, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, ale również chwila oddechu od spraw codziennych. Zadbajcie o siebie razem z SPK i Queisser Pharma Poland!

🔸

 🔸Webinar jest bezpłatny. Spotkajmy się 6.10.2020 o godzinie 17:30 i wysłuchajmy wykładu z dr n. o zdr. Joanną Smarkusz-Zarzecką z Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zapisz się na wydarzenie!

***

Dr n. o zdr. Joanna Smarkusz-Zarzecka, Zakład Dietetyki i Żywienia Klinicznego, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Dietetyk specjalizujący się we wspomaganiu żywieniowym i suplementacji zawodników różnych dyscyplin sportowych. Laureatka wielu konkursów naukowych polskich oraz zagranicznych. Kierownik projektów naukowo-badawczych. Aktywna uczestniczka konferencji naukowych, wiedzę przekazuje również w licznych wystąpieniach radiowych oraz poprzez artykuły naukowe i popularnonaukowe. Od urodzenia związana ze sportem, wciąż uważa aktywność fizyczną za najlepszą formę wypoczynku.

***

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Queisser Pharma Polska


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ