Dbamy o kobiety - nowy projekt dla kobiet stworzony we współpracy z Queisser Pharma Poland - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Dbamy o kobiety - nowy projekt dla kobiet stworzony we współpracy z Queisser Pharma Poland

[:pl]ogólna[:]

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i Queisser Pharma Poland połączyły siły i stworzyły projekt, któryw dobie COVID-u ma na celu przybliżyć kobietom wybrane zagadnienia z obszaru zdrowia, ale również przedstawić zagadnienia związane ze zmianami zachodzącymi na świecie oraz pokazać życie kobiet z innych obszarów kulturowych.

Wiemy, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, ale również chwila oddechu od spraw codziennych. Zadbajcie o siebie razem z SPK i Queisser!

W ramach projektu “Dbamy o kobiety” przewidzieliśmy spotkania z ekspertami. Rozpoczęłyśmy seminarium Zuzanny Skalskiej “Czas VUCA”, które odbyło się na żywo 10 września 2020 r. Podczas kolejnego śniadania online dr Ewa Wnuk-Lisowska opowie nam, jak kobiety w innych kulturach radzą sobie w życiu i w biznesie. W ramach cyklu zaplanowałyśmy także webinary wiedzowe z obszarów dotyczących zdrowia, a to dopiero początek tej współpracy.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to organizacja edukująca kobiety w każdym wieku, na różnych płaszczyznach i wspierająca je w wychodzeniu poza swoje obszary biznesowe. To dlatego zdecydowałyśmy się na stworzenie projektu, który będzie otwierał nowe możliwości dla naszej społeczności oraz wszystkich zainteresowanych.

w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet staramy się, aby idea wzajemnego pomagania sobie, kobiecego wsparcia w biznesie i życiu była coraz powszechniejsza. Wierzę, że każda kobieta może wziąć sprawy w swoje ręce. Bo tak właśnie powinno być rozumiane słowo „przedsiębiorczość” – jako kierowanie własnym losem zarówno w sferze zawodowej jak i życiowej. Szczególnie teraz dbanie o siebie, swoje zdrowie i rozwój też jest tego wyrazem.

~~ Dorota Czekaj, prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet ~~

Queisser Pharma Poland tofirma o blisko 100-letniej tradycji, która posiada rozległą wiedzę na temat sektora ochrony zdrowia.

W 1897 roku farmaceuta Alfred Queisser po studiach założył małą fabrykę farmaceutyczną w Hamburgu. W tamtych czasach jego firma o nazwie Queisser produkowała pasty do zębów, mydło w płynie i kremy. W 1919 roku chemik i aptekarz Josef Peter Hennes rozpoczął w Essen produkcję wzmacniającego toniku zdrowotnego na bazie ziół i innych wyciągów naturalnych. Nazwał go tonikiem wzmacniającym Doppelherz i produkował go w firmie o tej samej nazwie. W 1921 roku tonik został wprowadzony na rynek i zarejestrowany jako znak towarowy. W 1976 roku obie firmy – Alfreda Queissera i Josefa Petera Hennesa, połączyły się w jedno przedsiębiorstwo i powstała firma Queisser Pharma. Początkowo Queisser Pharma zaczęła od dystrybucji i marketingu markowych produktów w Niemczech i Europie. Aktualnie działalność eksportowa i handlowa firmy obejmuje Europę Wschodnią, Azję i Afrykę.

Firma jest obecna w ponad 60 krajach na całym świecie.

Queisser Pharma Poland powstała 3 lata temu, kiedy zostało w Warszawie otworzone biuro firmy. W Polsce dostępne są dwie marki Queisser Pharma: Doppelherz z szeroką gamą suplementów diety, na czele ze słynnym Doppelherz Vital Tonik oraz wieloma innowacyjnymi suplementami, jak np. Kollagen Beauty oraz Kollagen 11.000 Plus, i jedyne takie na rynku kompleksowe portfolio Protefix, zawierające produkty do mocowania i czyszczenia protez zębowych oraz specjalistyczny żel kojąco-regenerujący do dziąseł.

Śledźcie nas w mediach społecznościowych i bierzcie udział w wydarzeniach!

Dołącz do naszej Sieci na Facebooku

Dowiedz się więcej o Queisser Pharma Polska

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Klienci - jak ich pozyskać i utrzymać dobre relacje?
Trudniej pozyskać nowego klienta niż utrzymać obecnego - rozprawiamy się z tym popularnym zdaniem w kolejnym odcinku serii poświęconej podstawom biznesu.
5 książek, które poleca Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Wszystkie uwielbiamy się rozwijać i zazwyczaj nie lubimy bierności, nawet jeśli chodzi o odpoczynek. Przyzwyczajone do pogoni dnia codziennego, nie chcemy tracić czasu. Z tego też powodu postanowiłyśmy zaproponować Wam kilka typowo kobiecych, rozwojowych pozycji, które na dłużej pozostaną w Waszej pamięci i wniosą wartość do waszego życia.
Każde spotkanie z innymi przedsiębiorczyniami jest motywacją do działania
Przedstawiamy Dorotę Dabińską-Frydrych, która w programie Biznes w Kobiecych Rękach pracowała nad rozwojem swojego studia fotograficznego.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products