CZYTASZ

Dbamy o kobiety – nowy projekt dla kobiet st...

Dbamy o kobiety – nowy projekt dla kobiet stworzony we współpracy z Queisser Pharma Poland

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i Queisser Pharma Poland połączyły siły i stworzyły projekt, któryw dobie COVID-u ma na celu przybliżyć kobietom  wybrane zagadnienia z obszaru zdrowia, ale również przedstawić zagadnienia związane ze zmianami zachodzącymi na świecie oraz pokazać życie kobiet z innych obszarów kulturowych.

Wiemy, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, ale również chwila oddechu od spraw codziennych. Zadbajcie o siebie razem z SPK i Queisser!

W ramach projektu “Dbamy o kobiety”  przewidzieliśmy spotkania z ekspertami. Rozpoczęłyśmy seminarium Zuzanny Skalskiej “Czas VUCA”, które odbyło się na żywo 10 września 2020 r. Podczas kolejnego śniadania online dr Ewa Wnuk-Lisowska opowie nam, jak kobiety w innych kulturach radzą sobie w życiu i w biznesie. W ramach cyklu zaplanowałyśmy  także webinary wiedzowe z obszarów dotyczących zdrowia, a to dopiero początek tej współpracy.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to organizacja edukująca kobiety w każdym wieku, na różnych płaszczyznach i wspierająca je w wychodzeniu poza swoje obszary biznesowe. To dlatego zdecydowałyśmy się na stworzenie projektu, który będzie otwierał nowe możliwości dla naszej społeczności oraz wszystkich zainteresowanych. 

w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet staramy się,  aby idea wzajemnego pomagania sobie, kobiecego wsparcia w biznesie i życiu  była coraz powszechniejsza. Wierzę, że każda kobieta może wziąć sprawy w swoje ręce. Bo tak właśnie powinno być rozumiane  słowo „przedsiębiorczość” – jako kierowanie własnym losem zarówno w sferze zawodowej jak i życiowej. Szczególnie teraz dbanie o siebie, swoje zdrowie i rozwój  też jest tego wyrazem.

~~ Dorota Czekaj, prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet ~~

Queisser Pharma Poland tofirma o blisko 100-letniej tradycji, która posiada rozległą wiedzę na temat sektora ochrony zdrowia.

W 1897 roku farmaceuta Alfred Queisser po studiach założył małą fabrykę farmaceutyczną  w Hamburgu. W tamtych czasach jego firma o nazwie Queisser produkowała pasty do zębów, mydło w płynie i kremy. W 1919 roku chemik i aptekarz Josef Peter Hennes rozpoczął w Essen produkcję wzmacniającego toniku zdrowotnego na bazie ziół i innych wyciągów naturalnych. Nazwał go tonikiem wzmacniającym Doppelherz i produkował go w firmie o tej samej nazwie.  W 1921 roku tonik został wprowadzony na rynek  i zarejestrowany jako znak towarowy. W 1976 roku obie firmy  – Alfreda Queissera i Josefa Petera Hennesa, połączyły się w jedno przedsiębiorstwo i powstała firma Queisser Pharma. Początkowo Queisser Pharma zaczęła od dystrybucji i marketingu markowych produktów w Niemczech i Europie. Aktualnie działalność eksportowa i handlowa firmy obejmuje Europę Wschodnią, Azję i Afrykę. 

Firma jest obecna w ponad 60 krajach na całym świecie.

Queisser Pharma Poland powstała 3 lata temu, kiedy zostało w Warszawie otworzone biuro firmy. W Polsce dostępne są dwie marki Queisser Pharma: Doppelherz z szeroką gamą suplementów diety, na czele ze słynnym Doppelherz Vital Tonik oraz wieloma innowacyjnymi suplementami, jak np. Kollagen Beauty oraz Kollagen 11.000 Plus, i jedyne takie na rynku kompleksowe portfolio Protefix, zawierające produkty do mocowania i czyszczenia protez zębowych oraz specjalistyczny żel kojąco-regenerujący do dziąseł.

Śledźcie nas w mediach społecznościowych i bierzcie udział w wydarzeniach!

Dołącz do naszej Sieci na Facebooku

Dowiedz się więcej o Queisser Pharma Polska


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ