CZYTASZ

Wystartowała VIII edycja programu Biznes w Kobiecy...

Wystartowała VIII edycja programu Biznes w Kobiecych Rękach!

Program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach został stworzony z myślą o początkujących przedsiębiorczyniach. 60 kobiet z pomysłem na biznes, wyłonionych z 200 kandydatek, będzie miało szansę rozwinąć skrzydła pod okiem ekspertów i Mentorek.

Zgodnie z tradycją uczestniczki zostały zaproszone na Galę Inauguracyjną, w trakcie której miały okazję wziąć udział w oficjalnym otwarciu, spotkać się na żywo oraz poznać Mentorkę, z którą będą współpracować przez najbliższe miesiące. Wydarzenie odbyło się w nowoczesnej, coworkingowej przestrzeni Brain Embassy – partnera wydarzenia. Audytorium zostało powitane przez Dorotę Czekaj – prezeskę Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz Magdalenę Jeżyńską – główną koordynatorkę programu. Na scenie pojawiła się również Dorota Szostek-Rustecka – prezeska Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga, głównego partnera programu BWKR – która w pełnych refleksji i pokrzepienia słowach przywitała wszystkich obecnych na sali. Wieńczącym część oficjalną elementem była sesja Be The Change. Bohaterką wieczornego wystąpienia była Kasia Dobrowolska – założycielka marki DOBRO Jewellery, która swoją inspirującą, pełną wzruszeń opowieścią oraz dużą dawką humoru, wprowadziła niezwykłą atmosferę towarzyszącą wszystkim do końca wydarzenia.

Najbliższe miesiące to dla uczestniczek programu BWKR czas obfitujący w szkolenia i mentoring biznesowy. W trakcie akceleratora początkującym przedsiębiorczyniom udzielone zostanie wielowymiarowe wsparcie, między innymi:

  •  – dopracowanie pomysłu na biznes,
  •  – wskazówki dotyczące założenia własnej firmy,
  •  – konsultacje z Mentorką, która dzięki swojemu doświadczeniu posiada specjalistyczną wiedzę i umiejętności,
  •  – networking z uczestniczkami bieżącej i poprzednich edycji programu,
  •  – promocja na kanałach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w mediach.

BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator. Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy.


Chcemy, aby kobiety w Polsce były samostanowiące, sprawcze i niezależne finansowo. Dlatego kompleksowo wspieramy przedsiębiorczość kobiet, poprzez: rozwijanie kobiecej społeczności zawodowej, inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych, popularyzowanie kobiecych sieci anielic biznesu i instrumentów finansowania dla startupów.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.