CZYTASZ

Zadbaj o dietę z cyklem “Dbamy o kobietyR...

Zadbaj o dietę z cyklem “Dbamy o kobiety”

Dbanie o swoją firmę powinno zacząć się od dbania o swoje zdrowie i kondycję psychofizyczną. Niezależnie od liczby obowiązków, wieku i roli, którą odgrywamy na co dzień, organizm każdej kobiety wymaga odpowiedniej uwagi i troski. Dobre samopoczucie i zdrowie to jedne z kluczowych elementów udanego przedsięwzięcia. Dlatego też we współpracy z Queisser Pharma Poland przygotowałyśmy dla Was cykl „Dbamy o kobiety”, w którym przyglądamy się indywidualnym potrzebom każdej z nas. 


Nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia jest odpowiedni sposób odżywiania, który często wiążemy z restrykcjami i wyrzeczeniami. Okazuje się, że słowo dieta nie musi się źle kojarzyć, a w codziennym menu możemy łączyć ze sobą zarówno te mniej i bardziej odżywcze produkty. Dr n. o zdr. Joanna Smarkusz-Zarzecka w webinarze „Dieta-kobieta” przedstawia kilka prostych zasad, które pozwolą w łatwy sposób urozmaicić i wzbogacić jadłospis. Nasza ekspertka opowie o składnikach, na które warto zwracać uwagę, o witaminach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz obali kilka mitów na temat diet i zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia spotkania!

***

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Queisser Pharma Polska


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.