CZYTASZ

65. Śniadanie SPK i Kiermasz Świąteczny

65. Śniadanie SPK i Kiermasz Świąteczny

Zapraszamy na 65. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet z #GivingTuesday, którego Gościem Specjalnym będzie Joanna Radziwił.

Zapisz się tutaj!


Dołączając do ogólnoświatowego ruchu #GivingTueday zdecydowałyśmy, że dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla Fundacji Opiekuńcze Szydła.


Poranne spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 9:45 w Brain Embassy na ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy.

W czasie śniadanie zapraszamy na Kiermasz Mikołajkowy podczas którego będzie możliwość poznania i nawiązania relacji z firmami powstałymi w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach. To również doskonała okazja do zakupu świątecznych prezentów!

Gość specjalny śniadania – Joanna Radziwił – 26 lat doświadczenia w pracy na rzecz podopiecznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych potrzebujących pomocy, psycholog kliniczny, wychowawca, mama trójki dorosłych dzieci, prezeska Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, współzałożycielka 2 dziennych domów dla dzieci i młodzieży: Domu Św. Mikołaja, Domu Pawła oraz właścicielka Pracowni Psychologicznej – Dzikie Pole. Organizatorka wielu dobroczynnych bali, koncertów, wystaw. Od wielu lat szczególnie bliskie są jej problemy dzieci i młodzieży, ich rodzin oraz problemy rodzin alkoholowych. Jej doświadczenie i życzliwość do ludzi sprawia, że wiele rzeczy niemożliwych staje się faktem. Za działania na rzecz dzieci i młodzieży została odznaczona przez Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polski Komitet Narodowy UNICEF, Fundację im. Św. Brata Alberta, Burmistrza Gminy Praga Południe, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, nagroda im. Aliny Margolis-Edelman, Kobieta Sukcesu Mazowsza,. Uznana za kobietę wpływową przez magazyn Home & Market, Gazetę Finansową, magazyn Gala, Law Business Quality. Kawaler Orderu Uśmiechu.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach 2019.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.