67. Śniadanie SPK - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

67. Śniadanie SPK

[:pl]BANER NA STRONE_67_SNIADANIE SPK1400x750[:]

Zapraszamy na 67. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet z okazji Dnia Kobiet, którego Gośćmi Specjalnymi będą Jagoda Schäpper i Paulina Niedzielska z firmy Joy in me.


Poranne spotkanie odbędzie się 4 marca 2020 r. o godz. 9:00 w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy profesjonalny networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy.

Marcowe Śniadanie będzie jednym z wyjątkowym w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet. Chcąc uczcić to święto nasze 67. Śniadanie zaczniemy od Jogi szczęścia prowadzonej przez Karolina Murdzia – zapraszamy Was na poranek z oddechem i medytacją. Pokażemy Wam jak na co dzień możemy się relaksować. Nauczycie się 2 rodzajów oddechu i doświadczycie jak każdy z nich wpływa na samopoczucie i emocje. Ten czas relaksu zostanie pięknie dopełniony przez Olga Komorowska-Jóźwicka, która zagra krótki koncert na misach, dzwonkach i bębnach.

Kolejną atrakcją będzie warsztat #IamRemarkable – to 90 minut interaktywnej sesji prowadzonej przez trenera specjalnie przeszkolonego przez Google. Podczas warsztatu omawiamy z uczestnikami znaczenie w karierze nielubianej autopromocji i zapewniamy narzędzia do ćwiczenia tej potrzebnej umiejętności.
Poprowadzi go Agata Zioło, Dyrektorka Innowacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona!
Równolegle odbędą się warsztaty z Aromaterapii w praktyce, które poprowadzi Karolina Murdzia z My Magic Essence. Jak używać esencji roślin dla naszego zdrowia. Jak dbać o odporność swoją o swoich dzieci, z wykorzystaniem olejków terapeutycznych. Dużo wiedzy praktycznej okraszonej pięknymi zapachami.

Agenda:

9.00-9.40 Joga szczęścia

9.40-10.00 networking i śniadanie

10.00-11.00 wywiad z bohaterkami Śniadania

11.00-12.00 warsztaty z Aromaterapia w praktyce

11.00-12.30 warsztat #IamRemarkable

Podczas Śniadania zostanie zorganizowana loteria wizytówkowa, więc nie zapomnijcie o zabraniu swoich wizytówek!

Zapraszamy do zakupu biletów.

Bohaterki:

Jagoda Schäpper jest projektantką graficzną, managerem marki oraz współzałożycielką Joy in me. Lifestylowej marki jogowej która od 3 lata podbija rynek jogowy w Polsce. W Joy in me Jagoda jest odpowiedzialna za strategię marki, kierunek artystyczny oraz design, rozwój produktów, oraz za komunikację marketingową. Przed założeniem Joy in me, Jagoda przez ponad 10 lat zarządzała globalnymi markami na rynku Polskim oraz na rynkach Światowych w korporacjach L’Oreal i Mattel, a także była odpowiedzialna za rozwój produktów w szwajcarskiej firmie Medela.

Paulina Niedzielska jest współzałożycielką marki Joy in me. W firmie zajmuje się zakupami, PRem, marketingiem oraz sprzedażą. W 2016 roku wspólnie z przyjaciółką założyła jogową markę JOY in me, która z sukcesem zmienia świat jogi w Polsce. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi markami na rynkach europejskich i arabskich. Współtworzyła strategie marketingowe biznesów licencyjnych w Europie. Przez prawie 2 lata pracowała przy międzynarodowych projektach ekonomicznych na rynkach rozwijających się jako manager projektu odpowiedzialny również za sprzedaż.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach 2019.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Weź udział w XIV edycji Konkursu Innowator Mazowsza
Jak firma może zadbać o wellbeing pracowników
Jak wiadomo nie od dziś dobrostan pracowników ma przełożenie na dobrostan firmy.
Renata Zielezińska: Jestem powierniczką historii ludzi biznesu
Renata Zielezińska - członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, własny biznes prowadzi od ponad 10-lat i każdego dnia zmienia losy firm, świadcząc usługi copywritingu SEO oraz prowadząc portal ludzi biznesu. Tym razem zdradza swoje patenty na łączenie macierzyństwa z pracą zawodową, a także podpowiada, w jaki sposób Twoja firma skorzysta na współpracy z copywriterką oraz portalem PolecanyBiznes.pl.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products