67. Śniadanie SPK

Zapraszamy na 67. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet z okazji Dnia Kobiet, którego Gośćmi Specjalnymi będą Jagoda Schäpper i Paulina Niedzielska z firmy Joy in me.


Poranne spotkanie odbędzie się 4 marca 2020 r. o godz. 9:00 w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy profesjonalny networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy.

Marcowe Śniadanie będzie jednym z wyjątkowym w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet. Chcąc uczcić to święto nasze 67. Śniadanie zaczniemy od Jogi szczęścia prowadzonej przez Karolina Murdzia – zapraszamy Was na poranek z oddechem i medytacją. Pokażemy Wam jak na co dzień możemy się relaksować. Nauczycie się 2 rodzajów oddechu i doświadczycie jak każdy z nich wpływa na samopoczucie i emocje. Ten czas relaksu zostanie pięknie dopełniony przez Olga Komorowska-Jóźwicka, która zagra krótki koncert na misach, dzwonkach i bębnach.

Kolejną atrakcją będzie warsztat #IamRemarkable – to 90 minut interaktywnej sesji prowadzonej przez trenera specjalnie przeszkolonego przez Google. Podczas warsztatu omawiamy z uczestnikami znaczenie w karierze nielubianej autopromocji i zapewniamy narzędzia do ćwiczenia tej potrzebnej umiejętności.
Poprowadzi go Agata Zioło, Dyrektorka Innowacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona!
Równolegle odbędą się warsztaty z Aromaterapii w praktyce, które poprowadzi Karolina Murdzia z My Magic Essence. Jak używać esencji roślin dla naszego zdrowia. Jak dbać o odporność swoją o swoich dzieci, z wykorzystaniem olejków terapeutycznych. Dużo wiedzy praktycznej okraszonej pięknymi zapachami.

Agenda:

9.00-9.40 Joga szczęścia 

9.40-10.00 networking i śniadanie 

10.00-11.00 wywiad z bohaterkami Śniadania

11.00-12.00 warsztaty z Aromaterapia w praktyce

11.00-12.30 warsztat #IamRemarkable

Podczas Śniadania zostanie zorganizowana loteria wizytówkowa, więc nie zapomnijcie o zabraniu swoich wizytówek!

Zapraszamy do zakupu biletów.

Bohaterki:

Jagoda Schäpper jest projektantką graficzną, managerem marki oraz współzałożycielką Joy in me. Lifestylowej marki jogowej która od 3 lata podbija rynek jogowy w Polsce. W Joy in me Jagoda jest odpowiedzialna za strategię marki, kierunek artystyczny oraz design, rozwój produktów, oraz za komunikację marketingową. Przed założeniem Joy in me, Jagoda przez ponad 10 lat zarządzała globalnymi markami na rynku Polskim oraz na rynkach Światowych w korporacjach L’Oreal i Mattel, a także była odpowiedzialna za rozwój produktów w szwajcarskiej firmie Medela. 

Paulina Niedzielska jest współzałożycielką marki Joy in me. W firmie zajmuje się zakupami, PRem, marketingiem oraz sprzedażą. W 2016 roku wspólnie z przyjaciółką założyła jogową markę JOY in me, która z sukcesem zmienia świat jogi w Polsce. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi markami na rynkach europejskich i arabskich. Współtworzyła strategie marketingowe biznesów licencyjnych w Europie. Przez prawie 2 lata pracowała przy międzynarodowych projektach ekonomicznych na rynkach rozwijających się jako manager projektu odpowiedzialny również za sprzedaż.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach 2019.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ