Be the Change! Po raz pierwszy online

Po raz pierwszy w historii Be the Change, a mamy już za sobą zorganizowanych ponad 28 wydarzeń z tego cyklu, spotkanie odbędzie się w pełni online. 

To nie przeszkodziło nam w tym, aby jak zwykle przygotować dla Was wieczór pełen atrakcji. Nie tylko będziecie mogły wysłuchać historii niesamowitych, przedsiębiorczych kobiet i je poznać. To będzie również okazja do tego, aby znowu uczestniczyć w najlepiej zorganizowanym networkingu, podczas którego zdradzimy Wam tajemnicę jak najlepiej  nawiązywać nowe kontakty.

Be the Change to historia która raz usłyszana pozwala zmieniać bieg historii, nie tylko jej autora ale również osób które ją usłyszały. 

Wysłuchaj poprzednich wystąpień Be the Change na przykład Izabelii Zawiszy która mówi o tym, że strach się nie opłaca, albo Anny Gizy- Poleszczuk o tym jak kostka rosołowa zmieniła moje życie.

Na naszym kanale SPK na YouTubie znajdziesz ponad 30 wystąpień, które możesz wysłuchać w dowolnej chwili: https://www.youtube.com/playlist?list=PLdJ8bhNHVU3VvSKy5RzXHu8cExtpOvBIj


Nie czekaj i zapisz się na #29 Be the Change: https://app.evenea.pl/event/29bethechange/


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.