CZYTASZ

Be the Change. Zmień Świat swoją historią!

Be the Change. Zmień Świat swoją historią!

Zmiana to jedyna pewna dzisiejszych czasów, a punkt zwrotny to zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Tak powstał pomysł na cykliczne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu – “Be the Change” 

Bohaterki dzielą się swymi niezwykłymi historiami, opisując moment, który zaważył na ich dalszym życiu. Poprzez te historie chcemy pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach i jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić. Opowieści dodają odwagi do zmian, nawet tych, których się obawiamy! Opowieści naszych bohaterek nie miałyby tej magicznej siły, gdyby nie Aleksandra Więcka – specjalistka od projektowania wystąpień publicznych.

Chciałybyśmy, aby każda kobieta miała wewnętrzną pewność siebie i poczucie, że zabierając głos jej zdanie zostanie wysłuchane i że jest ważne! 

Be the Change to stworzony specjalnie dla kobiet format, który ma sprawić, że wszystkie kobiety, bez względu na jakim etapie życia są aktualnie, nauczą się mówić o sobie. Mówić o sobie dobrze.

“Każda z nas ma historię, która może zainspirować innych, trzeba tylko umieć ją odnaleźć i przekazać dalej.”
Dorota Czekaj 

O tym jak to zrobić i mówić o sobie dobrze, zapraszamy do lektury książki, która mamy nadzieję będzie Waszym punktem zwrotnym w życiu!

Mów o sobie dobrze!

Zapraszamy do lektury!

Zobacz wystąpienia naszych bohaterek z wieczorów Be the Change:

Be The Change: Barbara Kwiecień założycielka House of April

Be The Change: Barbara Falenta inicjatorka Mamy dla Mamy

Be The Change: Olga Leonowicz założycielka Kubek w Kubek


Koordynatorka projektów i wydarzeń. Z wykształcenia psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Ma ponad 9 letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji. Posiada kompetencje w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za realizację projektów oraz ich komunikację, a także koordynuje wydarzenia.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.