CZYTASZ

Globalna inicjatywa Google w Sieci Przedsiębiorczy...

Globalna inicjatywa Google w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Inicjatywa #IamRemarkable, budująca kobiecy empowerment od teraz w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Dołączyliśmy do światowego grona trenerów przeszkolonych przez Google.

Globalna inicjatywa

#IamRemarkable to globalna inicjatywa Google, która daje kobietom i grupom podlegającym wykluczeniu możliwość otwartego wypowiadania się o swoich zawodowych i osobistych osiągnięciach. Łamiemy w ten sposób kulturowe normy skromności i przebijamy szklany sufit.

Warsztat

Warsztat #IamRemarkable to 90 minut interaktywnej sesji prowadzonej przez trenera specjalnie przeszkolonego przez Google. Podczas warsztatu omawiamy z uczestnikami znaczenie w karierze nielubianej autopromocji i zapewniamy narzędzia do ćwiczenia tej potrzebnej umiejętności.

Więcej o inicjatywie: g.co/IamRemarkable

Jeśli chcesz, abyśmy przeprowadzili u Ciebie w firmie warsztat #IamRemarkable skontaktuj się z Agatą Zioło: a.ziolo@fundacjakobiet.org


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.