JAK WSPIERAMY KOBIETY? - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

JAK WSPIERAMY KOBIETY?

SPK-204

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet jest biznesową społecznością kobiet. Już od 7 lat, pomagamy kobietom w tworzeniu własnych biznesów i ich dalszym rozwoju. Przedsiębiorczość rozumiemy jako “przedsię-branie”, zachęcamy do brania swojego zawodowego życia we własne ręce i dążenia do samorealizacji – przestawiamy myślenie z “obawiam się” na “mogę i potrafię”.

 

Tworzymy i animujemy prężną społeczność biznesową, w której kobiety spotykają się, wspierają i realizują ożywiony networking. Organizujemy konferencje, w których uczestniczy każdorazowo ponad 550 osób (odbyło się już 14), śniadania z gościem specjalnym (było już ponad 60) oraz wieczory BE THE CHANGE, podczas których bohaterki opowiadają historie o punktach zwrotnych w ich życiu. Oferujemy szkolenia Skillshare na tematy związane z prowadzeniem biznesu.

Mamy własny program akceleracyjny – Biznes w Kobiecych Rękach, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy. W naszym akceleratorze powstało już łącznie przeszło 200 firm, m.in. Szumisie, Sidly, KF Niccolum czy Łyko. Biznes w Kobiecych Rękach zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards w kategorii Best accelerator or incubator w 2018 roku,.

Powołałyśmy do życia Klub Mentorek, w którym blisko 100 doświadczonych liderek wspiera początkujące przedsiębiorczynie. Organizujemy także program BEST, który ma na celu przygotowanie studentek i doktorantek do wejścia na rynek pracy.

Współtworzymy fundusz inwestycyjny Black Swan, dzięki któremu łączymy społeczność inwestorów indywidualnych ze startuperami. Selekcjonujemy i wspieramy startupy w przygotowaniu prezentacji inwestorskich i organizujemy cykliczne sesje pitchingowe, na których inwestorzy wybierają projekty w które inwestują. Dużą wagę przykładamy do edukacji zarówno founderów jak i inwestorów, zabiegając o to, żeby było wśród nich jak najwięcej kobiet.

Współtworzymy kobiecy ekosystem startupowy w Polsce, koncentrując nasze działania na Mazowszu. Jesteśmy najbardziej biznesową z kobiecych organizacji i najbardziej kobiecą z biznesowych. Choć Polska jest w czołówce europejskiej pod względem przedsiębiorczości kobiet, jest jeszcze wiele do zrobienia w tym obszarze. Koncentrujemy się na działaniach dla kobiet, inspirujemy do działania, uczymy jak skutecznie prowadzić biznes, zachęcamy do aktywnego networkingu i tworzenia własnych sieci kontaktów. Zachęcamy kobiety do stałego podnoszenia swoich kompetencji, szczególnie w obszarze technologii a także do re-skillingu. Zachęcamy do wzajemnego wspierania się kobiet.

30 000 tyle aktywnych kobiet liczy społeczność Sieci Przedsiębiorczych Kobiet;

100 wydarzeń zorganizowaliśmy podczas 5 lat działalności;

207 nowych, kobiecych firm powstało w 5 edycjach naszego autorskiego programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach;

7 mln złotych w kobiece startupy zainwestowała sieć Anielic Biznesu przy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet;

100 aktywnych kobiet w Klubie Mentorek dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas organizowanych przez nas działań rozwijających przedsiębiorczość.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Co może dać przedsiębiorczyniom szkolenie z dynamicznej jazdy samochodem?
O tym, że warto się rozwijać na wielu płaszczyznach, wie chyba każdy. Z pewnością przywykłyście już do tego, że propagujemy różnego rodzaju szkolenia biznesowe czy też marketingowe.
Myślenie projektowe - metody budowania biznesu
Design thinking, bo właśnie pod tą nazwą obecnie możemy częściej spotkać się z metodą myślenia projektowego, istnieje od co najmniej kilkudziesięciu lat. Z powodzeniem metodę tę stosują w swoich działaniach od wielu lat m.in. takie firmy jak Google czy Apple.
Przedsiębiorcza kobieta na Linkedin - certyfikaty
Pokazywanie swoich certyfikatów i licencji to ważna część budowania swojej marki. Pokażemy Ci, jak chwalić się nimi na Linkeidn.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products