Komunikacja Marketingowa w Modzie - cykl spotkań Aliganza Fashion Agency x VIAMODA - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Komunikacja Marketingowa w Modzie - cykl spotkań Aliganza Fashion Agency x VIAMODA

[:pl]image_processing20191106-24628-os53f6[:]

Pracujesz na co dzień w branży kreatywnej, jak fashion czy lifestyle? A może po prostu interesujesz się tymi segmentami lub chcesz związać z nimi swoją karierę? Weź udział w cyklu pierwszych otwartych wykładów o komunikacji marketingowej w modzie, których jesteśmy patronem.

Aliganza Fashion Agency, pierwsza agencja konsultingowa dla marek modowych w Polsce, wyspecjalizowana w obsłudze segmentów fashion i lifestyle z 19-letnim doświadczeniem oraz VIAMODA, uczelnia łącząca profesjonalną wiedzę, praktykę biznesową i kreatywność, zapraszają do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań o Komunikacji Marketingowej w Modzie.

Cykl spotkań o Komunikacji Marketingowej w Modzie, powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tą tematyką. W dobie zmieniających się narzędzi i zalewających konsumenta zewsząd informacji, kluczowe staje się takie zarządzanie contentem i jego dystrybucją, by komunikacja marki jak najtrafniej odpowiedziała na potrzeby odbiorcy. Spotkania kierowane są nie tylko do osób pracujących w modzie, ale także w tych branżach pokrewnych, które szukają synergii w powiązaniu swoich produktów lub usług z tymi z rynku fashion.

Cykl spotkań opiera się na kompleksowym programie w obszarze budowania strategii komunikacyjnej w sektorze mody, uwzględniającym aspekty praktyczne. Każdy wykład poprowadzony zostanie przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w tym obszarze, a goście będą mieć możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji. Cykl Spotkań to wymiana wiedzy, doświadczeń i networking w pozytywnej i kameralnej atmosferze. Dla uczestników wszystkich spotkań zostanie wystawiony dyplom zaświadczającym o udziale w całym Cyklu.

Pierwszy i otwierający wykład „Komunikacja w modzie w oparciu o model PESO, czyli skuteczne zarządzanie contentem. Jak inne branże mogą wykorzystać know-how marek modowych?” poprowadzi Anna Wiatr, CEO Aliganza. Wykład dbędzie się 18 listopada 2019r., o godzinie 10:00, w przestrzeni MINDSPACE w Warszawie przy ul. Koszykowej 61. Zapisy na wykłady prowadzone są przez platformę evenea.pl/eventy/aliganza. Ilość miejsc jest limitowana.
Spotkania odbywać się będą raz miesiącu przez 2 semestry roku akademickiego 2019/2020.

Partner strategiczny wykładów: VIAMODA. Patroni wydarzenia: Akademia Leona Koźmińskiego, KERRIS, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, MINDSPACE.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Renata Zielezińska: Jestem powierniczką historii ludzi biznesu
Renata Zielezińska - członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, własny biznes prowadzi od ponad 10-lat i każdego dnia zmienia losy firm, świadcząc usługi copywritingu SEO oraz prowadząc portal ludzi biznesu. Tym razem zdradza swoje patenty na łączenie macierzyństwa z pracą zawodową, a także podpowiada, w jaki sposób Twoja firma skorzysta na współpracy z copywriterką oraz portalem PolecanyBiznes.pl.
Nowy rok, nowa firma
Nowy rok to dla Ciebie czas wyzwań i zmian na lepsze w Twoim biznesie?  Sprawdź usługi członkiń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i sprawdź, w jaki sposób możesz wynieść swoje działania na wyższy poziom. 
Własna firma w niepewnych czasach?
Rzeczywistość popandemiczna, wojna w Ukrainie, rosnąca inflacja - bez dwóch zdań żyjemy w niepewnych czasach. Jednak nowe firmy wciąż powstają. Sporo z nich zostanie założonych już niebawem pod skrzydłami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products