CZYTASZ

Komunikacja Marketingowa w Modzie – cykl spo...

Komunikacja Marketingowa w Modzie – cykl spotkań Aliganza Fashion Agency x VIAMODA

Pracujesz na co dzień w branży kreatywnej, jak fashion czy lifestyle? A może po prostu interesujesz się tymi segmentami lub chcesz związać z nimi swoją karierę? Weź udział w cyklu pierwszych otwartych wykładów o komunikacji marketingowej w modzie, których jesteśmy patronem.

Aliganza Fashion Agency, pierwsza agencja konsultingowa dla marek modowych w Polsce, wyspecjalizowana w obsłudze segmentów fashion i lifestyle z 19-letnim doświadczeniem oraz VIAMODA, uczelnia łącząca profesjonalną wiedzę, praktykę biznesową i kreatywność, zapraszają do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań o Komunikacji Marketingowej w Modzie.   

Cykl spotkań o Komunikacji Marketingowej w Modzie, powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tą tematyką. W dobie zmieniających się narzędzi i zalewających konsumenta zewsząd informacji, kluczowe staje się takie zarządzanie contentem i jego dystrybucją, by komunikacja marki jak najtrafniej odpowiedziała na potrzeby odbiorcy. Spotkania kierowane są nie tylko do osób pracujących w modzie, ale także w tych branżach pokrewnych, które  szukają synergii w powiązaniu swoich produktów lub usług z tymi z rynku fashion.      

Cykl spotkań opiera się na kompleksowym programie w obszarze budowania strategii komunikacyjnej w sektorze mody, uwzględniającym aspekty praktyczne. Każdy wykład poprowadzony zostanie przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w tym obszarze, a goście będą mieć możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji. Cykl Spotkań to wymiana wiedzy, doświadczeń i networking w pozytywnej i kameralnej atmosferze. Dla uczestników wszystkich spotkań zostanie wystawiony dyplom zaświadczającym o udziale w całym Cyklu.   

Pierwszy i otwierający wykład „Komunikacja w modzie w oparciu o model PESO, czyli skuteczne zarządzanie contentem. Jak inne branże mogą wykorzystać know-how marek modowych?” poprowadzi Anna Wiatr, CEO Aliganza. Wykład dbędzie się 18 listopada 2019r., o godzinie 10:00, w przestrzeni MINDSPACE w Warszawie przy ul. Koszykowej 61. Zapisy na wykłady prowadzone są przez platformę evenea.pl/eventy/aliganza. Ilość miejsc jest limitowana.
Spotkania odbywać się będą raz miesiącu przez 2 semestry roku akademickiego 2019/2020.

Partner strategiczny wykładów: VIAMODA. Patroni wydarzenia: Akademia Leona KoźmińskiegoKERRISSieć Przedsiębiorczych KobietMINDSPACE.

   


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ