CZYTASZ

Mentorki SPK w brief.pl: Gosia Tchorzewska i jej c...

Mentorki SPK w brief.pl: Gosia Tchorzewska i jej cyfrowy nomadyzm

W najbliższych miesiącach zachęcamy do odwiedzania brief.pl gdzie będą się pojawiać inspirujące historie i artykuły z udziałem Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Gosia Tchorzewska w internecie znana jako @GoTekRysuje to Mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która potrzebowała ponad dekady w korporacyjnym świecie mediów, by odważyć się rysowanie nazwać pomysłem na biznes, stworzyć swoją markę i skupić się zawodowo na tym, co sprawia jej najwięcej satysfakcji i przyjemności: na rysowaniu!

Swoją pasję i pracę zaczęła realizować zdalnie – w podróży, a swoje doświadczenia opisała w artykule dla brief.pl, z którego dowiesz się:

  • 🔸 czym jest cyfrowy nomadyzm,
  • 🔸 jak i czy da się łączyć pracę z urlopem,
  • 🔸 jakie są plusy i minusy podróżowania i pracowania,
  • 🔸 wskazówki dla cyfrowych nomadów.

Przeczytaj cały artykuł w brief.pl: A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w… nomadzką podróż?

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet jest realizowany w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach, który jest finansowany przez Citi Foundation i Fundację Citi Handlowy.


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.