Ułatwienia dostępu

PANTENE Power of Us - znamy 5 finalistek II tury projektu!

[:pl]IMG1x1_procter-gamble-cee_pantene_fb-ig-placement-pack-206_1_R0_OK[:]

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Oto 5 finalistek II tury projektu:

Karolina Adamska-Woźniak, Fundacja Mam Marzenie
Anna Bartkowska, Szkoła Rodzenia Super Mama
Katarzyna Gabara, Po Prostu
Edyta Morwińska, Edyta Morwińska PILATES
Paulina Urbańczyk, Pogotowie Maturzysty

Każda z finalistek otrzyma nagrodę pieniężną oraz pakiet działań promocyjnych!

Gratulujemy finalistkom, ale również wszystkim uczestniczkom projektu, które się do nas zgłosiły! Wszystkie jesteście bardzo przedsiębiorcze, z sukcesem poradziłyście sobie w trudnym czasie pandemii Covid-19.

Więcej o projekcie przeczytacie na STRONIE PROJEKTU

 

Zapraszam serdecznie na śniadanie SPK on-line z finalistkami projektu, które odbędzie się 6 sierpnia o godz. 11.00. ZAPISY NA ŚNIADANIE

 

 

Organizator projektu:

Partner Merytoryczny projektu:

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Program Akredytacyjny Mentor Practitioner - Stibitz
Wejdź na wyższy poziom mentoringu! Zdobądź akredytację EMCC Practitioner –...
Cena:
Roczne członkostwo w Klubie Black Swan Prestige
Klub Black Swan Prestige to ekskluzywna społeczność doświadczonych kobiet sukcesu,...
Cena:
3,900.00  dla rok
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 2026
   
Cena:
750.00  dla rok
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 2026 - odnowienie
   
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 2026
   
Cena:
750.00  dla rok
Wydarzenie premium
Kwestia kobieca w MSN - poznaj Black Swan Prestige
25.02.2026. Zapraszamy na zamknięte oprowadzanie po wystawie „Kwestia Kobieca. 1550–2025”...
Cena:
450.00 
Wydarzenia
98. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
20.02.2026. Przyjdź na Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Spotkanie gwarantuje trzy...
Cena:
165.00 
Polecamy przeczytać:
Jak w wąskiej specjalizacji odnaleźć swoją niszę?
Pięć kobiet, wszystkie pracują w tej samej branży. Teoretycznie, bo w praktyce - choć narzędziem pracy każdej z nich jest aparat fotograficzny - to jednak każda znalazła swoją niszę i realizuje się w trochę inny sposób. Co je łączy, a co różni - dowiesz się z wywiadu, w którym zebrałyśmy wszystkie te wspaniałe spojrzenia w jedną szeroką perspektywę.
Ruda Manufaktura, co sprawiło, że połączyły swoje talenty?
Prowadzenie firmy rodzinnej wydaje się dla wielu osób ryzykowne, jednak przedstawiam Wam historię powstania wyjątkowego biznesu, który połączył siostry. Tak, za Rudą Manufakturą stoją dwie uzdolnione przedsiębiorcze kobiety, które łączą swoją pasję do rękodzieła. Makramy, hamaki, abażury, misie, a to dopiero początek ich kariery w świecie biznesu. Ich główne motto to "łączymy z naturą", a co sprawiło, że połączyły swoje talenty, aby budować własny biznes? Przeczytajcie wywiad z Weroniką Banaś i Dominiką Gałecką, właścicielkami Ruda Manufaktura
Czy młodzi marzą o zdalnej pracy?
Praca zdalna jest aktualnie częstym zjawiskiem w wielu firmach. Pandemia wymusiła wprowadzenie nowych rozwiązań i pomysłów na sposób funkcjonowania. Okazało się, że liczne zadania można realizować bezpośrednio z domu, a wykorzystanie technologicznych narzędzi ułatwia codzienne wykonywanie zawodowych obowiązków i komunikację na odległość. Mogłoby się wydawać, że młodzi ludzie, którym wirtualna rzeczywistość towarzyszy od urodzenia będą bardziej skłonni do podjęcia pracy zdalnej niż stacjonarnej. Jak jest w rzeczywistości? Czy młodzi marzą o pracy prosto z biurka w swoim pokoju, bez realnego kontaktu z drugim człowiekiem?
1
Proszę zastosować kod promocyjny:
Do zapłaty za - 1 produkt
Wysyłka i podatki obliczane przy kasie.
450.00 
Zapłać teraz