CZYTASZ

Park Robotów – poznajcie finalistkę projektu...

Park Robotów – poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce.  Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Poznajcie jedną z finalistek konkursu – Park Robotów

Park Robotów jest połączeniem pasji do nauk ścisłych i miłości do dzieci. Założyła ją kobieta, matka dwójki dzieci, doktor nauk technicznych, która zamieniła pracę w dużym mieście na malowniczy Sandomierz i postanowiła przełożyć całą swoją wiedzę, energię i odwagę w edukację dzieci i młodzieży.

Początkowo firma kojarzona była z zajęciami dodatkowymi z robotyki w szkołach i przedszkolach. Z czasem oferta rozszerzyła się o zajęcia z elektroniki, warsztaty z majsterkowania w drewnie, projekty robotyki z angielskim, warsztaty z szycia na maszynach, kursy fotografii.

Ogromnym sukcesem jest zbudowanie bazy ponad 500 zadowolonych dzieci oraz rozumiejącego się bez słów kobiecego zespołu.

Obecnie, oprócz działalności z placówkach oświatowych i ośrodkach kultury, firma będzie miała siedzibę w nowootwartym lokalu w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego 35A. Oferta rozszerzy się o kursy całoroczne z elektroniki i zaawansowane kursy programowania dla dzieci i młodzieży, w tym kursy przygotowawcze do studiów informatycznych. W przygotowaniu są również kursy dla dorosłych – warsztaty z szycia dla mam, coaching, robotyka dla rodzin.

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie Park Robotów!

Organizator projektu Pantene Power of Us:

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.