CZYTASZ

Po Prostu – marka autorskich sukien ślubnych...

Po Prostu – marka autorskich sukien ślubnych – poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce.  Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Poznajcie jedną z finalistek konkursu – Po Prostu

PO PROSTU to marka autorskich sukien ślubnych, której pomysł narodził się w 2016 r,  z potrzeby zmiany rynku mody ślubnej na piękniejszy, prostszy i uporządkowany. Markę tworzą kobiety. Katarzyna Gabara, pomysłodawczyni i Maria Wiatrowska- projektantka, które niegdyś łączyła szkolna ławka, a dziś wspólna pasja do tworzenia, budowania silnej marki i stawiania sobie coraz odważniejszych celów.  Po prostu to  także doświadczona konstruktorka i dwie krawcowe.    5 kobiet, które łączy wspólny kierunek- dać innym kobietom poczucie piękna, siły i własnej wartości za pomocą dobrze zaprojektowanego i uszytego na miarę stroju. Projekty Po Prostu doceniają branżowe portale, rankingi i media m.in. Vogue.

W Po Prostu nie znajdziecie przepychu i powtarzalnych wzorów. Marka stawia na unikalne projekty, komfortowe tkaniny  i doskonałą jakość sukni szytych na miarę w Polsce. Sukienki są lekkie, wygodne i kobiece. Zaprojektowane w duchu prostoty i harmonii. Każda tkanina dobrana jest ze starannością, a każdy detal przemyślany, tak by tworzyły spójną całość i podkreślały naturalne piękno i charakter kobiety. Jak mówi projektantka marki : „Nie chcemy być ofiarami mody, ale obserwujemy trendy i przekładamy je na naszą wrażliwość, proponując często rozwiązania nowoczesne i odważne. Ubieramy cudowne kobiety, z którymi budujemy niezwykłą więź zaufania i przyjaźni, dając im poczucie piękna i siły.”

Katarzyna,  pomysłodawczyni i założycielka marki Po Prostu, przez lata pracowała w agencjach reklamowych, by finalnie wraz ze wspólnikami założyć własną agencję reklamową  Adbirds. Realizowała kampanie dla takich marek jak: Coca Cola, Kropla Beskidu, Dove, Deutsche Bank, czy Giełda Papierów Wartościowych.  Strategia komunikacji produktu, biznesplany, kampanie promocyjne, tworzenie marki – w tym czuje się najlepiej. Marzeniem Katarzyny było stworzenie własnej marki i ….tak powstało Po Prostu. Stworzyła wizję marki, a dziś zajmuje się jej rozwojem. Dba o jej wizerunek, i o to aby Klientki na całym świecie się o Po Prostu dowiedziały. Dobry duch dbający  o każdy detal i kierunek w jakim marka  ma podążać.

Maria, projektantka mody, Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, laureatka konkursu dla projektantów odzieży Złota Nitka 2007, autorka wielu kolekcji dla firm odzieżowych a także kolekcji autorskich prezentowanych podczas pokazów mody np min Dziesięciolecie FashionTV Poland, Fashionweek Poland. Juror konkursów dla Młodych Projektantów. W Po Prostu odpowiada za projektowanie wszystkich wzorów,  dobiera tkaniny, dba o jakość ich realizacji. Tworzy także projekty indywidualne w oparciu o potrzeby klientek. Spotyka się z klientami  butiku w Łodzi, czuwając by każda z sukienek szytych na miarę, doskonale leżała i była perfekcyjnie wykończona.

W ostatnim czasie, który wymaga od nas elastyczności i poszukiwania nowych ścieżek rozwoju,  marka nawiązała współpracę z projektantami, dając im możliwość odszywania limitowanych  kolekcji w małych ilościach. Tworząc mini-szwalnię, pomaga wejść na rynek pracy młodym, dzieląc się swoim doświadczeniem w zakresie doboru tkanin, przygotowania procesu produkcji, odszycia wzorów, jednocześnie zabezpieczając pracę będących w rodzinie Po Prostu.

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie markę Po Prostu!

Organizator projektu Pantene Power of Us:

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us:


Dyrektorka Biura Fundacji, Koordynatorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka pięciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, 10 konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ