Po Prostu - marka autorskich sukien ślubnych - poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Po Prostu - marka autorskich sukien ślubnych - poznajcie finalistkę projektu Pantene Power of Us

[:pl]PoProstu_1[:]

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us”, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Poznajcie jedną z finalistek konkursu – Po Prostu

PO PROSTU to marka autorskich sukien ślubnych, której pomysł narodził się w 2016 r, z potrzeby zmiany rynku mody ślubnej na piękniejszy, prostszy i uporządkowany. Markę tworzą kobiety. Katarzyna Gabara, pomysłodawczyni i Maria Wiatrowska- projektantka, które niegdyś łączyła szkolna ławka, a dziś wspólna pasja do tworzenia, budowania silnej marki i stawiania sobie coraz odważniejszych celów. Po prostu to także doświadczona konstruktorka i dwie krawcowe. 5 kobiet, które łączy wspólny kierunek- dać innym kobietom poczucie piękna, siły i własnej wartości za pomocą dobrze zaprojektowanego i uszytego na miarę stroju. Projekty Po Prostu doceniają branżowe portale, rankingi i media m.in. Vogue.

W Po Prostu nie znajdziecie przepychu i powtarzalnych wzorów. Marka stawia na unikalne projekty, komfortowe tkaniny i doskonałą jakość sukni szytych na miarę w Polsce. Sukienki są lekkie, wygodne i kobiece. Zaprojektowane w duchu prostoty i harmonii. Każda tkanina dobrana jest ze starannością, a każdy detal przemyślany, tak by tworzyły spójną całość i podkreślały naturalne piękno i charakter kobiety. Jak mówi projektantka marki : „Nie chcemy być ofiarami mody, ale obserwujemy trendy i przekładamy je na naszą wrażliwość, proponując często rozwiązania nowoczesne i odważne. Ubieramy cudowne kobiety, z którymi budujemy niezwykłą więź zaufania i przyjaźni, dając im poczucie piękna i siły.”

Katarzyna, pomysłodawczyni i założycielka marki Po Prostu, przez lata pracowała w agencjach reklamowych, by finalnie wraz ze wspólnikami założyć własną agencję reklamową Adbirds. Realizowała kampanie dla takich marek jak: Coca Cola, Kropla Beskidu, Dove, Deutsche Bank, czy Giełda Papierów Wartościowych. Strategia komunikacji produktu, biznesplany, kampanie promocyjne, tworzenie marki – w tym czuje się najlepiej. Marzeniem Katarzyny było stworzenie własnej marki i ….tak powstało Po Prostu. Stworzyła wizję marki, a dziś zajmuje się jej rozwojem. Dba o jej wizerunek, i o to aby Klientki na całym świecie się o Po Prostu dowiedziały. Dobry duch dbający o każdy detal i kierunek w jakim marka ma podążać.

Maria, projektantka mody, Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, laureatka konkursu dla projektantów odzieży Złota Nitka 2007, autorka wielu kolekcji dla firm odzieżowych a także kolekcji autorskich prezentowanych podczas pokazów mody np min Dziesięciolecie FashionTV Poland, Fashionweek Poland. Juror konkursów dla Młodych Projektantów. W Po Prostu odpowiada za projektowanie wszystkich wzorów, dobiera tkaniny, dba o jakość ich realizacji. Tworzy także projekty indywidualne w oparciu o potrzeby klientek. Spotyka się z klientami butiku w Łodzi, czuwając by każda z sukienek szytych na miarę, doskonale leżała i była perfekcyjnie wykończona.

W ostatnim czasie, który wymaga od nas elastyczności i poszukiwania nowych ścieżek rozwoju, marka nawiązała współpracę z projektantami, dając im możliwość odszywania limitowanych kolekcji w małych ilościach. Tworząc mini-szwalnię, pomaga wejść na rynek pracy młodym, dzieląc się swoim doświadczeniem w zakresie doboru tkanin, przygotowania procesu produkcji, odszycia wzorów, jednocześnie zabezpieczając pracę będących w rodzinie Po Prostu.

 

Gratulujemy zwycięstwa i polecamy serdecznie markę Po Prostu!

 

Organizator projektu Pantene Power of Us:

 

 

Partner Merytoryczny projektu Pantene Power of Us:

 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Czy kobiety w biznesie mają pod górkę?
Ekspert mężczyzna będzie uważał, że jest świetny, niezależnie, czy ma coś do powiedzenia, czy nie. Kobiety, niestety, przeciwnie. Mogą wiedzieć trzy razy więcej, ale będą się obawiać, że dostaną jedno pytanie, na które nie będą znać odpowiedzi. W psychologii to się nazywa syndromem oszusta – uważam, że miejsce, w którym jestem to nie moja zasługa, nie moja praca, tylko przypadek, szczęście i to się zaraz wyda - Przeczytaj wywiad z Danutą Rolinger-Bednarską, właścicielką butikowej agencji Roliger PR, Mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Szukamy eksperta/ki odpowiedzialną za rekrutację Mentorów do projektu “Mój Biznes za granicą”
Do projektu “Mój Biznes za granicą” szukamy eksperta/ekspertki odpowiedzialnej za rekrutację Mentorów.
A może rzucić wszystko, wyjechać w góry i założyć własny biznes?
O korzystaniu z pojawiających się możliwości, szukaniu wiedzy w niespodziewanych miejscach oraz o kobiecym wsparciu, opowiada Ewa Tarczoń, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach i założycielka Farmy Podkarpackiej
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products