CZYTASZ

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach...

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach – Anna Radzikowska

Poznaj mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach Anna Radzikowska!

Jest coachem biznesowym, mentorką, działaczką społeczną, inwestorką anielską. Swoją karierę rozpoczęła w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym, gdzie była między innymi odpowiedzialna za Government Relations i Corporate Finance.

Od ponad 16 lat prowadzi własny biznes. Jest współzałożycielką sieci warszawskich kawiarni, a od kilku lat wspiera kobiety w trudnych sytuacjach zawodowych, szczególnie w czasie wypalenia zawodowego, w podejmowaniu ważnych wyborów oraz w obliczu radykalnych zmian.

Jest twórczynią autorskiego programu dla kobiet chcących odejść z korporacji i otworzyć własny biznes ODWAŻNA.COM. Wykłada w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Współpracuje jako coach z firmami z obszaru konsultingu, FMCG oraz energii.

Działa na rzecz propagowania rodzicielstwa zastępczego oraz różnorodności kulturowej i płciowej. Posiada tytuł MBA Oxford Brookes University, Practitioner Coach Diploma i Executive&Corporate Coach Certificate w International Institute of Coaching&Mentoring oraz NLP Master Practitioner Certificate.

🔹

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet powstał w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach.

Program Biznes w Kobiecych Rękach jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Citi Foundation.


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.