CZYTASZ

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach...

Poznaj Mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach – Anna Rudnicka-Sipayłło

Poznaj mentorkę programu Biznes w Kobiecych Rękach Anna Rudnicka-Sipayłło!

Od 1993 roku menedżerka, konsultantka i doradca w dziedzinie public relations, komunikowania oraz relacji inwestorskich.

🔸

W latach dziewięćdziesiątych współtworzyła agencję Ciszewski Public Relations – jedną z pierwszych na polskim rynku!

🔸

Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej: opracowywaniu strategii budowania/umacniania wizerunku firmy, strategii komunikowania oraz polityki informacyjnej firmy (zewnętrznej i wewnętrznej), pozycjonowaniu eksperckim, komunikacji z mediami, zarządzaniu informacją w sytuacji kryzysowej.

🔸

Przeprowadziła szereg szkoleń z zakresu komunikacji z mediami i zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej.

🔹

Jej ulubiony cytat to zdanie Norberta Wienera, twórcy cybernetyki: „Nigdy nie jestem pewien tego, co powiedziałem dopóki nie usłyszę odpowiedzi”.

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet powstał w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach.

Program Biznes w Kobiecych Rękach jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Citi Foundation.

Partner medialny:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.