Recepta na wakacyjną formę nawet jesienią i zimą - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Recepta na wakacyjną formę nawet jesienią i zimą

Jak przedsiębiorczyni może zadbać nie tylko o firmę, ale także o siebie?
371060753_713607930803358_8858782453450145838_n

Każda z nas żyje aktywnie i szybko. Spełniamy się w wielu rolach: przedsiębiorczyń, szefowych, ekspertek, mam, żon, córek czy przyjaciółek… W natłoku wyzwań i obowiązków warto pamiętać również o sobie, by mieć więcej energii do działania na wszystkich polach, ale również, by po prostu afirmować swoją kobiecość.

Jest czas kobiet. To nasz czas – wykorzystajmy go jak najlepiej! Moja prywatna recepta, by jak najdłużej utrzymać wakacyjną formę to podróże nie tylko w wakacje, sport i medycyna regeneracyjna. 

Podróże mnie budują i regenerują. Pozwalają nabrać zdrowego dystansu do wielu spraw i uzyskać inną perspektywę. Tak,  jestem kobietą w nieustającej podróży. Pasjonuje mnie kobiecość w wymiarze etniczności. Lubię obserwować, jak jest podkreślana w różnych kulturach. Jednak przenoszenie nawet najpiękniejszych wzorców niekoniecznie daje atrakcyjne efekty końcowe.

Sport. Uwielbiam być aktywna fizycznie. Dla mnie regularne treningi to czysta przyjemność, która resetuje mnie zarazem. Jeśli ich nie lubicie, to warto znaleźć dla siebie coś innego związanego z ruchem. To może być taniec, pływanie czy choćby codzienne półgodzinne spacery z przyjaciółką.

I wreszcie medycyna regeneracyjna. Nie tylko po to, by ładnie wyglądać, ale by móc realizować swoje pasje. Po pierwsze badajmy się. Wykonujmy regularne badania morfologii krwi oraz określajmy poziom hormonów, mikro i makroelementów. Sprawdzajmy obowiązkowo witaminę D3, ponieważ praktycznie każdy z nas ma jej niedobory. Po czterdziestce, gdy wzrasta ryzyko wielu chorób, należy dodatkowo raz w roku określić profil tłuszczowy, węglowodanowy, sprawdzić funkcjonowanie nerek, itp. Konieczna jest też wizyta u ginekologa, endokrynologa i okulisty. Wiedza o stanie naszego organizmu pozwala wdrożyć działania profilaktyczne lub lecznicze i dłużej cieszyć się życiem.

Zadbajmy też o skórę – to nasz największy organ. W okolicach 40-stkii czujemy zazwyczaj, że jest bardziej odwodniona, traci jędrność i sprężystość. Warto dodać do codziennej pielęgnacji indywidualnie dobraną suplementację. Może być to kwas hialuronowy, kolagen czy witamina C. Wybierajmy tylko preparaty z naukowo potwierdzoną skutecznością. Do tego dołóżmy zdrową dietę (bez czerwonego mięsa), sen i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, by dbać o jakość naszej skóry.  Skóra jest organem immunologicznie czynnym. Dlatego tylko lekarz, ustalając  z pacjentką jej priorytety, podejmie właściwą decyzję, co będzie odpowiednie na dany problem.

Osobiście jestem przeciwniczką mód na cokolwiek, co ma wspólnego z moją twarzą i moich pacjentek. Dążenie do standaryzacji jest niezgodne z moim odczuciem estetyki i kanonami piękna. Less is more, czyli mniej znaczy lepiej.


Na jesień polecam Waszej uwadze autorskie pakiety regeneracyjne:

  •   Face Conditioning czyli: radiofrekencja mikroigłowa + stymulatory tkankowe, by wyraźnie odmłodzić skórę twarzy i wzmocnić ją po słonecznym lecie.
  •   Total Body Conditioning czyli: TC Cryo XL + fala uderzeniowa + endermologia, by ujędrnić ciało i olśnić sylwetką w Sylwestra.

 

Wiele z Was odwiedziło już Instytut podczas spotkania klubu Black Swan Prestige i inauguracji Kolekcji Sztuki Viva Derm w niezwykłej odsłonie artystki – Weroniki Anny Rosy https://www.weronikaanna-rosa.com/ pod opieką kuratorską Karoliny Kliszewskiej. Te z Pań, które jeszcze nas nie znają, serdecznie zapraszam.

Nasze 30-letnie doświadczenie zrodziło się z pasji. Osobista doradczyni pacjenta, zespół wybitnych specjalistów: lekarzy i kosmetologów dobierze dla każdej z Was spersonalizowany pakiet bezpiecznych zabiegów regeneracyjnych.

 

Pozwól nam zaopiekować się Tobą – doświadcz na własnej skórze tego, co najlepsze. Czekamy na Was.

dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Założycielka Instytutu Viva Derm

 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Uzdrawianie w biznesie
O drodze do spełnienia swojego powołania, wierze w siebie, budowaniu zdrowia i harmonii w życiu opowiada Paulina Kulikowska, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach, terapeutka holistyczna i założycielka Healing Institute.
Czy jesteśmy gotowi wyjść poza wyznaczone granice? Pobierz raport!
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet w ramach programu: „Mój biznes za granicą” zleciła przeprowadzenie badania jakościowego firmie ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Badanie zostało zrealizowane w okresie kwiecień – maj 2021 roku na próbie 110 respondentów, w tym: 82 firmy z MŚP oraz 28 przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB). Partnerem merytorycznym badania jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.
Czym jest matematyka biznesowo-handlowa?
W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy – zarówno ci, którzy dopiero planują uruchomić swój pierwszy biznes, jak i ci, którzy już prowadzą swoją działalność - wywodzą się z bardzo różnych branż i nie zawsze mają wykształcenie ekonomiczno-biznesowe. Gdy planujemy uruchomić pierwszą firmę, mamy wątpliwości, jak przygotować biznesplan, który będzie się spinał, zastanawiamy się co w nim uwzględnić lub czy czegoś nie pominęliśmy
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products