CZYTASZ

Webinar wiedzowy z cyklu “Dbamy o kobiety...

Webinar wiedzowy z cyklu “Dbamy o kobiety”: Okiem farmaceuty

🔹 Zapraszamy Cię na webinar wiedzowy w ramach cyklu “Dbamy o kobiety” dotyczący suplementacji, który przygotowałyśmy we współpracy z naszym Partnerem – Queisser Pharma Poland. Każda kobieta jest wyjątkowa i potrzebuje spersonalizowanej suplementacji.

🔹 W trakcie spotkania nie tylko dowiesz się o wpływie suplementacji na Twoje życie, ale będziesz mogła zadać pytania, aby dostać praktyczne porady!

🔸Nasza ekspertka opowie o:

  1.  holistycznym dbaniu o sprawność fizyczną i psychiczną kobiet w XXI wieku; 
  2. dbałości o wysoki poziom energii, wigor, a tym samym efektywność zawodową;
  3. wspieraniu układu nerwowego przy dużej puli stresu i nadmiarze obowiązków (czyli jak trzymać w życiu równowagę)

🔹 Webinar jest bezpłatny. Spotkajmy się 13.10.2020 o godzinie 13:00 i  wysłuchajmy wykładu mgr farm. Zofii Winczewskiej, farmaceutki, specjalistki ds. indywidualnej suplementacji.

Zapisz się na bezpłatny webinar!

“Dbamy o kobiety” to cykl webinarów zorganizowanych wspólnie z Queisser Pharma Poland, które mają na celu przybliżyć kobietom wybrane zagadnienia z dziedziny zdrowia, ale również przedstawić tematy związane ze zmianami zachodzącymi na świecie oraz pokazać życie kobiet z innych obszarów kulturowych.

Wiemy, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, ale również chwila oddechu od spraw codziennych. Zadbajcie o siebie razem z SPK i Queisser Pharma Poland!

🔸  Weź udział w webinarze, który łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, ekspertek które będą się dzielić swoją wiedzą dotyczącą tematów zdrowia. 
Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

***

mgr farm. Zofia Winczewska

Farmaceutka, specjalistka ds. indywidualnej suplementacji, szkoleniowiec. Specjalizuje się w indywidualnej suplementacji wspierającej profilaktykę i terapię współczesnych chorób cywilizacyjnych. W wolnym czasie rozwija swoje zainteresowania naukowe prowadząc bloga i autorskie kanały w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją wiedzą na temat racjonalnego podejścia do suplementacji w oparciu o aktualną wiedzę. 

***

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Queisser Pharma Polska


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ