XV Konferencja SPK BE BOLD - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

XV Konferencja SPK BE BOLD

[:pl]XV Konferencja[:]

Zbliżająca się XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet będzie dotyczyła odwagi. Odwagi w biznesie, ale i w życiu. Uważamy, że nie jest to cecha, której nie da się wypracować, a mając w sobie odpowiednią motywację, nie musimy stać w miejscu, możemy sięgać wyżej.

Kiedy stoimy przed trudnym wyborem w życiu zawodowym lub prywatnym, najczęściej mamy dwie możliwości – albo zdecydujemy się odważyć i zaryzykować albo zrezygnować. Teoretycznie łatwiej jest odpuścić. Pojawia się bowiem strach przed nieznanym, który nakłania do wycofania się, ucieczki. Chcemy uchronić się przed nieprzyjemnymi odczuciami, więc unikamy trudnych sytuacji. Tylko, że później możemy bardzo tego żałować, bo okazuje się, że stoimy w miejscu. Nasza kariera się nie rozwija, każdy dzień wygląda tak samo, a na koniec zaczynamy się zastanawiać, co by było, gdybyśmy jednak odważyły się i zaryzykowały. Strach jest głównym czynnikiem, paraliżującym nasz rozwój. Odwaga jest aktem świadomego wyboru, decyzją o pokonaniu własnego strachu i opuszczeniu swojej strefy komfortu. I właśnie do tego chcemy Was zainspirować. Pomóc Wam wypracować wewnętrzną, emocjonalną odwagę do podejmowania decyzji, które z pozoru są trudne, ale przynoszą zdecydowanie bardziej obfite owoce.

Wybór prelegentów nie jest przypadkowy, tak samo jak forma tej edycji Konferencji. O godzinie 9:00 Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj oficjalnie rozpoczną wydarzenie, a następnie przejdziemy do wykładów ekspertów. Pierwsze wystąpienie będzie dotyczyło rozwijania biznesu w sposób globalny – usłyszymy jak to robić od Bogusi Jarzębowskiej, doradczyni w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Następnie Eliza Kruczkowska, koordynatorka rządowego programu Start in Poland i Dyrektorka ds. Rozwoju Innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju, opowie o kompetencjach przyszłości. O godzinie 10:30 swój wykład rozpocznie Piotr Voelkel założyciel Grupy Kapitałowej Vox i Uniwersytetu SWPS. Dowiemy się, jak być innowatorem w biznesie i żyć bez lęku. Po przerwie kawowej Julita Rudolf z Ringier Axel Springer Polska, opowie o tym, jak kałuża może mieć wpływ na ludzkie życie, czyli o odwadze chodzenia swoimi drogami. Następnie wysłuchamy Magdy Urban, założycielki marek Urban Legend i Sugarfree. Będzie ona opowiadała dlaczego warto robić biznes zgodny z własnymi przekonaniami. Tuż przed przerwą obiadową, Olga Grygier-Siddons, CEE w PwC, odpowie na pytanie jak przyjmować z pokorą lekcje życia oraz jak uczyć się bycia sobą.

Każdy z prelegentów swój wykład wzbogaci o własne doświadczenia z życia zawodowego, ale i prywatnego. Tym samym będziemy mogły przekonać się, że niezależnie od tego na jakim etapie życia się znajdujemy i jak wygląda nasza kariera zawodowa, nasze życie składa się z codziennych wyborów. Tylko od nas zależy czy będziemy miały odwagę podejmować wyzwania, które pozwalają się rozwijać i iść do przodu.

Nowością tegorocznej Konferencji jest panel dyskusyjny BE BOLD, który odbędzie się po przerwie obiadowej. Będzie on moderowany przez Grzegorza Nawrockiego, a wezmą w nim udział m.in.: Nina Kowalewska-Motlik, Ewa Bogusz-Moore i Natalia Bożek. Każda z tych kobiet udowadnia jak istotna jest odwaga w naszym rozwoju, wierzy w moc pozytywnego myślenia oraz to, że każda z nas może mieć wielkie cele i marzenia.

Konferencję zamknie sesja w duchu storytellingu Be The Change, podczas której wystąpią Patrycja Piekutowska, Joanna Pajkowska oraz Agnieszka Kosik. Prelegentki podzielą się niezwykłymi historiami o punktach zwrotnych w ich życiu. Opowiedzą one o tym, jak dzięki dokonanym świadomym wyborom, odmieniło się ich życie i kariera.

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w XV Konferencji. Oprócz tego, że będzie to jak zwykle wspaniała okazja do networkingu i poznania nowych ludzi, gwarantujemy Wam ogromną dawkę inspiracji, motywacji i siły do działania. Nie może Was zabraknąć z nami tego dnia!

Szczegółowy program, informacje o prelegentach, opinie uczestniczek poprzednich edycji Konferencji oraz bilety znajdziecie klikając tutaj.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
5 rzeczy które powinnaś zmienić w swojej pracy
Wstajesz rano i na samą myśl o pracy masz ochotę wrócić do łóżka? A może lubisz swoją pracę, ale są inne czynniki, które wpływają na fakt, że na myśl o niej rzednie Ci mina? Wbrew pozorom jest to dość powszechny problem. W tym artykule znajdziesz powód, który przeszkadza Ci w realizacji zawodowych planów
Mentorki polecają - kogo warto obserwować na LinkedIn?
LinkedIn działa najlepiej, kiedy jest relacją dwustronną. Warto być na nim zarówno twórczynią, jak i odbiorczynią. Żeby z tej drugiej funkcji czerpać jak najwięcej, dobrze jest obserwować osoby, które swoimi treściami wnoszą faktyczną wartość.
Od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę otworzyć coś swojego
Adrianna Chincza wzięła udział w Programie Biznes w Kobiecych Rękach, bo chciała rozwinąć swój pomysł na biznes. Czy jej się to udało? Dowiesz się z artykułu.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products