10 powodów, dla których Biznes w Kobiecych Rękach to program warty uwagi - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

10 powodów, dla których Biznes w Kobiecych Rękach to program warty uwagi

W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet od początku istnienia prowadzimy i doskonalimy nasz autorski program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach. Jest to kompleksowy program, który adresujemy do ambitnych kobiet z pomysłem na biznes, które w planach mają założenie swojej firmy. W jego ramach na polskim rynku powstało ponad 300 nowych biznesów, w tym m.in. tak dobrze znane i lubiane marki jak Szumisie, 24hugs czy sieć restauracji Tel Aviv Urban.
[:pl]małe 2[:]

Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć jego realizację oraz wciąż zastanawiasz się, czy przystąpić do Programu Biznes w Kobiecych Rękach, mamy dla Ciebie 10 powodów, dla których warto być częścią naszej społeczności:

1. Kalibracja wizji biznesu

W ramach Programu Biznes w Kobiecych Rękach uczestniczki otrzymują wsparcie ekspertów w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy. Wystarczy mieć pomysł i w czasie, kiedy będzie prowadzona rekrutacja, zgłosić się do Programu, aby otrzymać pomoc na każdym etapie zakładania swojego biznesu.

2. Kompleksowe wsparcie mentorek

Na uczestniczki Biznesu w Kobiecych Rękach czeka wyjątkowa okazja – mentoring biznesowy przez cały czas trwania Programu. W ramach 6 spotkań z wybraną przez siebie mentorką uczestniczki mogą przeanalizować swój plan na biznes oraz zaplanować konkretne działania, mające na celu założenie i rozwój firmy.

3. Szkolenia SkillShare

Uczestniczki mogą skorzystać z bogatej oferty warsztatów dotyczących przedsiębiorczości. Szkolenia, które prowadzimy to np. Jak stworzyć dobrą relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Finanse, Sprzedaż, Aspekty prawne, Autoprezentacja.

4. Spotkania networkingowe

Podczas trwania Programu organizujemy spotkania networkingowe w gronie uczestniczek oraz społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Dzięki nim uczestniczki Programu poznają wartościowe osoby, nawiążą relacje biznesowe i prywatne oraz współpracę z innymi przedsiębiorczyniami.

5. Przynależność do społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Ogromnym atutem Programu jest społeczność, która umożliwia promocję małych biznesów oraz wsparcie merytoryczne. Wraz z uczestnictwem w Programie Biznes w Kobiecych Rękach przyszłe przedsiębiorczynie otrzymują niepowtarzalną szansę na spotkanie kilkudziesięciu kobiet będących na podobnym etapie rozwoju własnego biznesu, co daje ogromne wsparcie zarówno w dobrych momentach, jak i tych trudniejszych. Dodatkowo bycie w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to możliwość przynależenia do grupy Sieć Przedsiębiorczych Kobiet na Facebook, a wraz z tym – możliwość współpracy i wymiany doświadczeń w przyszłości.

6. Wiedza i doświadczenie

Działania proponowane w ramach uczestnictwa w Programie Biznes w Kobiecych Rękach, jak np. warsztaty czy wsparcie mentorek, wzbogacą wiedzę i doświadczenie uczestniczek w zakresie przedsiębiorczości, rozwieją wszelkie wątpliwości na temat rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy, kolejności podejmowanych działań czy kwestii związanych z finansami, ale też dadzą dużą dawkę wiary w siebie oraz wzmocnią umiejętności miękkie.

7. Wzmacnianie samodzielności i pewności siebie

Dzięki wsparciu i wzmocnieniu kompetencji biznesowych uczestniczki Programu zyskują pewność w podejmowanych przez siebie działaniach. Wraz ze zdobytym doświadczeniem wzmacnia się również wiara w siebie oraz autonomia. To, jak niesamowicie rozkwitają dziewczyny i kobiety, które zdecydowały się wziąć udział w Programie, obserwujemy podczas sesji pitchingowych oraz wydarzeń Be The Change, do których przygotowuje je Ola Więcka, autorka książki „Jak mówić o sobie dobrze”

8. Wsparcie w promocji biznesu

Nawet po zakończeniu Programu jego uczestniczki mogą liczyć na wsparcie promocyjne swojego biznesu, nagłośnienie działań i indywidualnej historii w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet, a także w mediach.

9. Inspirujące doświadczenia

Przebywanie w gronie naszych przedsiębiorczyń – kobiet ambitnych i sprawczych gwarantuje wiele inspiracji oraz nabranie nowej energii i zapału do działania, a także kolejnych pomysłów do realizacji.

10. Bezpłatne uczestnictwo w Programie

Dzięki temu, że Program Biznes w Kobiecych Rękach jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga, uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Jedyne, co trzeba zrobić, by zrealizować swoje marzenia o własnej firmie, to zainwestować swój czas i zgłosić swoje uczestnictwo w Programie.

 

Przekonałyśmy Cię? Weź udział w rekrutacji do Programu Biznes w Kobiecych Rękach.

 

Zapisz się do naszego newslettera, aby nie przegapić informacji o organizowanych przez nas programach akceleracyjnych i inspirujących wydarzeniach dla kobiet i już dziś dołącz do grupy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet na Facebooku, aby dzielić się swoimi przemyśleniami, obawami i codziennie inspirować do działania w gronie ambitnych i odważnych kobiet!

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo, Klub Mentorek
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Sprawdź 6 trendów 2023 roku
Kultura odpowiedzialności, utrzymanie bazy klientów i wykorzystanie kryzysu - to tylko niektóre trendy, które w 2023 roku powinnaś wykorzystać.
Czego przedsiębiorczynie boją się zakładając swoją firmę
Czasami jedynym, co blokuje nas przed założeniem własnej działalności jest strach. Uczestniczki Programu Biznes w Kobiecych Rękach również mają swoje obawy, jednak mimo tego postanowiły spróbować swoich sił jako przedsiębiorczynie, właśnie kończą program BWKR i zakładają swoje firmy.
Naucz swoją córkę mówić o sobie dobrze
Kobiety bardzo często nieświadomie umniejszają swoim osiągnięciom i posiadanej wartości. Brak wiary w siebie i przekonania, że mogą zostać wysłuchane, skutkuje m.in. tym, że zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Kobiety nie są przyzwyczajone, by mówić o sobie dobrze, a przyjmowanie pochwał często przychodzi im z ogromną trudnością.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products