CZYTASZ

Biznes w Kobiecych Rękach – weź udział w pro...

Biznes w Kobiecych Rękach – weź udział w programie i załóż własną firmę!

Jeżeli jesteś kobietą, która ma pomysł na stworzenie własnej firmy i chce go zrealizować w ciągu 7 najbliższych miesięcy, to właśnie Ciebie szukamy.
Jeszcze do końca października 2020 roku czekamy na Wasze zgłoszenia do programu Biznes w Kobiecych Rękach!

Wypełnij formularz rekrutacyjny

W ramach programu czekają na Was szolenia Skillshare, spotkania networkingowe oraz program mentoringu biznesowego. Biorąc udział w tym projekcie możesz wiele osiągnąć i uzyskać, między innymi:

– wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy 

– wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie

– wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu 

– wsparcie promocyjne w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

Do tej pory, w sześciu edycjach programu powstało 257 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy.


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.