CZYTASZ

Biznes w Kobiecych Rękach. Wsparcie na start. Forb...

Biznes w Kobiecych Rękach. Wsparcie na start. Forbes Women

Forbes Women to magazyn i portal online, które skupiają się na kobietach i gospodarce. To platforma umożliwiająca kobietom kontakty, wsparcie i rozwój. Inspiruje do działania, dostarcza potrzebnej wiedzy, angażuje. Znajdziemy w nim nie tylko przydatne informacje, ale też porady z zakresu psychologii biznesu, stylu życia, relacji z partnerami biznesowymi, kierowania zespołem i wielu innych dziedzin.

Forbes Women to także partner medialny programu Biznes w Kobiecych Rękach. W najnowszym wydaniu przeczytajcie o programie Biznes w Kobiecych Rękach “Wsparcie na start”.

Więcej o programie Biznes w Kobiecych Rękach przeczytasz TUTAJ

Partner medialny:


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.