reSTART

Jesteś przedsiębiorcą lub przedsiębiorczynią? W przeszłości zamknąłeś/aś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Brawo! 

 

Stworzyliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, a dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy, otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń. Networking wśród przedsiębiorców i przedsiębiorczyń pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

 

Naszym celem jest wzrost dobrze zarządzanych i adaptujących się do rzeczywistości firm na terenie całej Polski! To dlatego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stworzyła program reSTART – chcemy pomagać przedsiębiorcom w ponownym starcie. Program ,,reSTART zmiany, które budują’’ to program, w którym porażka przestaje być tabu, a staje się doświadczeniem, które mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania w obecnych i przyszłych przedsięwzięciach.

 

,,Porażka’’ jest źródłem wiedzy i jeśli podejdziemy do niej w odpowiedni sposób może stać się katalizatorem wzrostu i początkiem drogi do sukcesu. 

SPOTKANIA INFORMACYJNE

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie reSTART lub masz dodatkowe pytania zapraszamy Cię na spotkania informacyjne, które odbywają się online we wskazane dni. Kliknij przycisk aby zarejestrować się na konkretne spotkanie:

Opis PROJEKTU “reSTART zmiany, które budują”

Udział w programie trwa 8 miesięcy i składa się z dwóch etapów w których pomocy de miniminis otrzymasz:

ETAP I

Osobistą Analizę luk kompetencyjnych i przyczyn niepowodzenia wraz z Raportem Rozwoju. Wspólnie zbadamy Twoje mocne i słabe strony, przekonania i kompetencje, aby ustalić spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń.

 

Praca grupowa oraz indywidualna. Dodatkowo otrzymasz 14 godzin mentoringu.

 

Szkolenie oraz mentoring będzie prowadzone przez doświadczonych trenerów biznesowych z zakresu wspierania przedsiębiorców w sytuacjach kryzysowych.

 

Czas trwania: 

1. 2 dni po 8 godzin – weekend

2. 14 godzin mentoringu indywidualnego

ETAP II

Dedykowane szkolenia z zakresu finansów, prawa, zarządzania, marketingu, kompetencji miękkich. Szkolenia i tematyka dobrane będą odpowiednio do potrzeb przedsiębiorców na podstawie wniosków wypracowanych w czasie etapu pierwszego. 

 

Czas trwania: 

1. 8 dni po 8 godzin – 4 weekendy

2. 14 godzin mentoringu indywidualnego

 

Wyjątkową wartością tej części szkolenia jest 14 godzin mentoringu indywidualnego z doświadczonym mentorem, który będzie towarzyszył przedsiębiorcy w całym procesie.  

 

Obydwa etapy będą rozłożone równomiernie na okres 8 miesięcy i będą odbywały się w formie hybrydowej, połowa spotkań na żywo i połowa online. 

 

Dodatkowa wartość to:

1. Dostęp do wszystkich programów i wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

2. Networking 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Do projektu zapraszamy kobiety i mężczyzn posiadających własną firmę lub ich pracowników którzy: 

 

1. Posiadają siedzibę na terenie Polski,

2. Spełniają warunki umożliwiające otrzymanie przez nich pomocy de minimis lub pomocy publicznej,

3. W przeciągu 24 m-cy przed przystąpieniem do projektu zamknęły działalność gospodarczą / zlikwidowały spółkę prawa handlowego

i jednocześnie:

4. W przeciągu 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu otworzyli działalność gospodarczą.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Aby wziąć udział w projekcie należy zapoznać się z Regulaminem, Polityką Prywatności – a następnie przesłać zgłoszenie klikając APLIKUJ.

 

W projekcie może wziąć udział przedsiębiorca lub pracownik firmy. Udział w projekcie trwa 8 miesięcy. W programie weźmie udział 108 kobiet i 72 mężczyzn.

 

WAŻNE! Rekrutacja do projektu jest ciągła i trwa do 2023 roku.

TERMINY

Projekt odbędzie się w czterech edycjach od 2021-2023 roku.

 

I Edycja Projektu: styczeń 2021 – czerwiec 2022:

 

I Etap – Analiza Luk Kompetencyjnych

12-13 luty 2022 – 10 osób

 

II Etap – Dedykowane Szkolenia

marzec 2022- czerwiec 2022

 

Informacje o kolejnych edycjach już wkrótce!

Osoby zakwalifikowane do programu mogą zostać poproszone o dosłanie dodatkowych materiałów lub o rozmowę kwalifikacyjną.

DOKUMENTY

PROGRAM FINANSOWANY

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Koordynatorka ds. rekrutacji:

Agnieszka Tomaszewska

e-mail: a.tomaszewska@fundacjakobiet.org

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.