Zostań Mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet! - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Zostań Mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!

[:pl]rekrutacja[:]

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to społeczność kobiet, przedsiębiorczyń, ekspertek, liderek, menedżerek, piastujących wysokie stanowiska zarządcze, kierownicze, skupionych w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, przeszkolonych w zakresie mentoringu biznesowego w ramach Akademii Klubu Mentorek SPK, gotowych na dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami w ramach relacji mentoringowej z Mentee.

W tym roku chcemy zaprezentować nową odsłonę Klubu Mentorek SPK. Wprowadzone przez nas zmiany zrodziły się dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu wspierającej się społeczności kobiet oraz otwartości na zmieniającą się rzeczywistość i idące za tym nowe możliwości. Obserwując rosnące zainteresowanie mentoringiem biznesowym stworzyłyśmy program, który ma na celu edukowanie oraz rozwijanie kluczowych kompetencji w zakresie tworzenia relacji mentoringowych.

Pierwszą zmianą jest otwarta, ogólnopolska rekrutacja. Każda osoba zainteresowana wspieraniem przedsiębiorczości, chętna do rozwijania się w zakresie mentoringu oraz posiadająca cechy wymienione w Profilu Mentorki ma możliwość aplikowania do Klubu Mentorek.

Umożliwiamy łatwą i szybką możliwość zgłoszenia się jako Mentorka poprzez formularz rekrutacyjny dostępny w zakładce REKRUTACJA. Pytania w formularzu sformułowane są w sposób, który ułatwi zebranie informacji niezbędnych do stworzenia kompatybilnych par mentoringowych.

 

Profil mentorki:

Druga innowacja wiąże się z tym, że wszystkie osoby zakwalifikowane do Klubu Mentorek wezmą udział w szkoleniach z ekspertami w ramach Akademii Mentorki. Jest to cykl edukacyjny skupiający się na wsparciu merytorycznym, który kompleksowo dotyka wielu aspektów mentoringu biznesowego. Kursy online umożliwią zapoznanie się z najistotniejszymi kwestiami związanymi z mentoringiem, przygotują Mentorki na stojące przed nimi wyzwania oraz pomogą im wzmocnić własne zasoby i kompetencje. Jest to niezbędny element do uczestniczenia w kolejnym etapie programu, jakim jest stworzenie relacji mentoringowej. Mentorki będą współpracować z uczestniczkami programów akceleracyjnych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, będą miały okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Kolejnym krokiem naprzód, aby wzmocnić jakość Klubu mentorek i mentoringu biznesowego jest nawiązanie współpracy z EMCC Poland, niezależnej, bezstronnej instytucji, której zadaniem jest profesjonalizacja branży, w tym promowanie dobrych praktyk zawodowych i ram kompetencyjnych, poszerzanie kompetencji mentorskich, coachingowych i superwizyjnych wśród profesjonalistów tych dziedzin. Wyzwaniem jest edukacja biznesu i szerzej społeczeństwa, w zakresie kompetencji wpisanych w zawody mentora, coacha i superwizora oraz wartości wnoszonych do pracy z klientem.

Udział w Klubie Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to nie tylko ogromna dawka wiedzy i możliwość czerpania satysfakcji z udanej relacji mentoringowej, to również okazja do poznania wielu inspirujących kobiet, uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach oraz niepowtarzalna szansa na czerpanie inspiracji w życiu zawodowym i osobistym.

Rekrutacja trwa do 30 września, zapraszamy!

 

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Jak mówić o sobie dobrze A. Więcka
Kobiety zabierają publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Nie...
Cena:
50.00 
Niezniszczalne - K. Ratajczyk
Potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania? Niezniszczalne to 11 wywiadów...
Cena:
50.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
Świętujemy! 10 lat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!
Świętuj z nami i rozwijaj swój biznes.
Przełamujmy tabu mówiąc o sobie dobrze!
Akcja Menstruacja to Fundacja, która swoje działania skupia na walce z ubóstwem menstruacyjnym, przełamywaniu tabu oraz edukacji. Czy wiecie, że zwykła podpaska to wciąż dla wielu osób produkt luksusowy? W Polsce aż 39% kobiet z ubogich domów musiało zrezygnować z zakupu produktów menstruacyjnych na rzecz innych domowych wydatków
O zakładaniu firmy, fascynacji drzewami i ochronie dzikich zwierząt
Pomysł na firmę może brać się z głębokiej pasji. Jak łączyć ze sobą pracę i zainteresowania oraz dlaczego fascynacja danym zjawiskiem może stać się niekończącym źródłem motywacji? Julia Kończak, założycielka firmy Przyroda Projekt opowiada o swojej ścieżce w programie Biznes w Kobiecych Rękach oraz o etapach i wyzwaniach wiążących się z zakładaniem własnej firmy.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products