CZYTASZ

Bohaterki sesji Be the change – Izabela Zawi...

Bohaterki sesji Be the change – Izabela Zawisza, KF Niccolum

Zmiana nieustannie nam towarzyszy, jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić.

Sesje Be The Change to wieczorne spotkania w duchu storytellingu, podczas których 3 kobiety opowiadają swoje historie o punktach zwrotnych w życiu. Jeśli chcesz się zainspirować i poznać inne fantastyczne kobiety, nie może Cię zabraknąć na naszych spotkaniach.

Jedną z bohaterek sesji Be the change była Izabela Zawisza, właścicielka KF Niccolum, firmy, która specjalizuje się w dermokosmetykach na alergię niklową, absolwentka Biznes w Kobiecych Rękach.

Sesje Be the change są częścią projektu Biznes w Kobiecych Rękach. Historia Izy znalazła się w broszurze Biznes w Kobiecych Rękach 2014-2019.

Więcej o programie Biznes w Kobiecych Rękach przeczytasz TUTAJ

A oto historia Izy:

Jeśli wolicie posłuchać Izy, zapraszam do obejrzenia WYSTĄPIENIA.

Organizatorzy i partnerzy projektu Biznes w Kobiecych Rękach, w ramach którego odbywają się sesje Be the change:

Więcej historii Be the change można znaleźć w książce Aleksandry WięckiejMów o sobie dobrze“. Polecamy!

Już niebawem kolejne historie!


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.