CZYTASZ

Start rekrutacji do programu akceleracyjnego Bizne...

Start rekrutacji do programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach

12 października staruje rekrutacja do 7 edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach. Rekrutacja potrwa do 31 października 2020. W programie mogą wziąć udział kobiety, które mają pomysł na biznes, ale by sfinalizować założenie własnej firmy, poszukują wiedzy, wsparcia i kontaktów. Takie właśnie wsparcie gwarantuje Sieć Przedsiębiorczych Kobiet!

W programie weźmie udział 60 uczestniczek, które przez 7 miesięcy trwania programu otrzymają kompleksowe wsparcie doradcze, mentoringowe oraz będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach networkingowych. Uczestniczki wspierać będzie blisko 100 mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Rekrutacja do programu jest dwuetapowa:

I etap – przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do 31 października 2020

II etap – wybrane kandydatki zostaną zaproszone do udziału w sesjach pitchinowych, podczas których zaprezentują swój pomysł na biznes przed Komisją rekrutacyjną

Uczestniczki programu poznamy w połowie listopada!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: BIZNES W KOBIECYCH RĘKACH – REKRUTACJA

Przypomnijmy!

W sześciu poprzednich edycjach programu, w których wzięło łącznie 335 kobiet, powstało 257 nowych firm.

To wielki sukces nie tylko dla uczestniczek projektu, ale również dla organizatorów: Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Citi Foundation oraz partnerów: Fundacji Citi Handlowy, Miasta Stołecznego Warszawy oraz Brain Embassy.

Na koniec programu wydana została druga edycja broszury Biznes w Kobiecych Rękach 2014-2019.

Zapraszamy i wszystkim kandydatkom życzymy powodzenia!


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.